Sedalia sirup. Jak vám vyhovoval?

stazina
11. únor 2010

Ahoj , ráda bych se od vás dozvěděla o tom, jak vám vyhovoval tento homeopatický sirup( Sedalia), zda jste byli spokojeni a jak vám po něm mimča spala. Taky od jakého věku jste ho dětem dávali a jak dlouho...díky

stazina
autor
11. únor 2010

že by nikdo neměl žádnou zkušenost? Jen já a crca? 😅

crca
11. únor 2010

Tak já teda začnu 😀 Zatím to stojí za ho..o,úplně se bojím jít zase spát 😀 Dneska jsem na ní teda vyzrála,koupila jsem malou stříkačku a dala jí to tím a nevyplivla ani ň 😀 lžičkou mě to plivala 😅

klematis
11. únor 2010

Ahojky, já jsem nad tímto sirupem uvažovala už dávno, ale prý je až od roku 🙂

radka.m.
11. únor 2010

my jsme ho měli taky a musím říct,že nám se to vyplatilo,malý se v noci uklidnil a začal docela dobře spát,občas se teda v noci zbudil ,ale to dělá doted ,aby jenom přelezl k nám do postele 😀 ,jinak ale musím říct,že ze začátku jsem teda žádné výsledky neviděla,tak jsem si myslela,že je naprd,ale pak za delší dobu fakt jako když mávneš kouzelným proutkem 😉

klematis
11. únor 2010

radko a odkdy jsi ho dávala?

stazina
autor
11. únor 2010

crca - no, klukům to náramně chutná🙂)jen se olizujou a snědli by i lžičku🙂

Klematis - prý se může dávat i dřív než v roce

radka - snad to k tomu dospěje i u nás...

crca
11. únor 2010

mě ho právě nechce 😠 ,ale stříkačka udělala své 😀
Klematis nám ho doporučili v lékárně a to vědí,že nám je devět a půl měsíce 😉 a dneska už jsem po magistře chtěla nějaký prášky na spaní 😀 (to je vtip)

stazina
autor
11. únor 2010

naše babičky by asi uvařili makovice a bylo by 😀

lienka43
12. únor 2010

Ahoj my sme ho mali, nasadili sme ho asi v 13 mesiacoch a pomohol nam, mala sa ukludnila jednak cez den a tiez v noci sa to zlepsilo.
Presne ako pise radka treba uzivat dlhsie a uvidis vysledok. Ja som to vyskusala sama na sebe, chcela som vediet aky to ma efekt a je pravda ze som sa citila lepsie :DDD.

crca
12. únor 2010

Lienka,tak to já bych asi musela pít po galonech 😀 😀 a nebo k tomu přimýchat Neurol 😀 😀

lienka43
12. únor 2010

crca no ved ja som bola z nej uz na prasky tak ked som to nasadila jej tak aj sebe, ved ako sa hovori kludna matka kludne dieta 😀 a keby som mala dvojicky tak by som uz asi niekde skoncila lebo mat dvojmo to co mam doma len v jednom, radsej si to ani nepredstavujem 😀

crca
12. únor 2010

Lienka,ono jinak to jde,ale to spaní no 😒
Holky,to jsme jediné co ho používáme? 😕 Asi máme divný děti 😀

klematis
12. únor 2010

holky, můžu se ještě zeptat jak dlouho sirup užíváte? Na netu jsem k němu četla, že se smí dávat jen na doporučení lékaře a to co nejkratší dobu

lienka43
12. únor 2010

klematis my sme davali 10 dni a potom vysadili ale doktorka mi povedala ze mam davat podla potreby a ze mozeme aj dlhsie ako 10 dni, su to vraj bylinky a nie je to navykove...

stazina
autor
12. únor 2010

ahoj hokly, tak dnes to je čtvrtý den, co jsme dali sirup a nevím,nevím...včerejší noc - katastrofa - Matěj se probudil v 11( když jsme si lehli ) a řval až do dvou, pak se napil a spal do 6.40..takže na dnešek mám naspané necelé 4 hodiny....doufám, že se to zlomí a bude líp, už jsem opravdu vyčerpaná....dnes řvali i přes celý den..někdy jsem vážně na mrtvici....ae vždycky když večer usnou, nebo se začnou smát, tak si íkám, jaký to jsou moje zlatíčka....aspo , že jsou takový světlý chvilky, jinak už bych vážně byla na blázinci...

Lienka - že bych ze sebe taky udělala klidnou matku a dala si sirupek? 😀
Crca - jakou vy jste měli dneska noc?
Tak jdu spát...teda možná...... 😒

petrach
12. únor 2010

tak divné deti nemáte 😀 já ho davala dceři taky,mela kolem roku,když jsme začali,spaní bylo des a hruza,nemohla usnout třebas hodiny plakala..davali jsme rano večer čajovou lžičku,pokažde to zabralo tak na mesíc a zase začla blbnout...takže jsme ho davali dlouho..

crca
13. únor 2010

Ahoj,Stazi včerjší noc nic moc,ale ještě to šlo,ale ta dnešní?Už nejdu spát protože by mě to akorád nasr... 😠 do jedné ráno holka,od jedné kluk 🙄 a to co hodinu,takže jakmile jsem zabrala,tak řev,upřímě,taky nějak už nevládzem,ale jak píšeš,pak se přes den zasmějou,nebo vyvádí kulišárny a člověk na to hned zapomene,ale jen do doby,co jdou spát 😀
Ještě jsem se chtěla zeptat,dáváte ten sirup těsně před spaním,nebo třeba už před koupáním?Přes den mě je to jedno,to dávám ke snídani,ale ten večer. 😉
Jinak včera u nás den úplně super,vydrželi si hrát u krabice hraček 1,5hod 😕 oba a spolu!!!! 😀 A i když mu něco vzala,tak ani neřval,prostě pohodoví den a tak jsem si myslela,že bude i noc,když nemají žádné šeredné vzpomínky a ono to je spíš naopak 😀

stazina
autor
13. únor 2010

Petrach - tak to je dobře, že nesjme jediné...takež si ho dávala, dokud v noci nezača pěkně spát, pak si vysadila a zase začala dávat, když se to objevilo? dnes budu dávat pátý den, tak abych věděla, jak mám pokračovt...

Crca - tak to byla užasná noc ☹ ale 1,5hodiny hraní spolu - to je paráda🙂to po mě hoši chtějí , abych je přes den bavila...jinak řvou 😠 a t je hrůza....
Ale dneska teda noc užasná!! Myslím, že po téhle noci se zase taky 14 dní nevyspíme...usnuli asi o půl osmé, spali do půl druhé, nakojila jsem , ve dvě usnula a probudil se až Matěj kolem páté, dal jsem dudlíka aspali oba až do 7,...takže takhel by to mohlo být každý den..nevím, jestli je o sirupem, nebo čím, ale líbilo by se mi to takhle...

crca - ty dááš sirup jen Michalce, nebo i Matějovi? Večer ho většinou dávám po kojení, před tím, než jdou spát a ještě jim ho dám zapít čajem.....ale taky už jsem se vás chtěla ptátá , kdy ho dáváte 😕
tak uvidíme, jak to bude další noc....ale mám z ní taky docela strach.. 😖

crca
13. únor 2010

Stazi,asi začnu i Matějovi 😀 Dneska si rozbil čelo,bole jak vejce....mě už z toho asi fakt jebne 😀 naštěstí je zatím v pohodě,takže jsme nikam nejeli,ale takhle stojí nocci za prd a ještě tohle 😅
Jinak u nás byla taky dobrá noc kolem toho 4-5 dne a taky jsem se radovala,ale bohužel,planný poplach 😀

radka.m.
13. únor 2010

tak my jsme ho začali dávat asi kolem roku,přesně si to nepamatuji,ale brali jsme ho určitě tak ty 3měsíce 🙂

stazina
autor
13. únor 2010

Crca - takže myslíš, že včera to unás byl jen záchvěv, který mě nabudil a přitom to byl planný poplach 😀 o jéééééé...tak jdu ležet, ráno uvidíme.... 😅

crca
14. únor 2010

😀 Třeba ne 😀 Teda u nás noc.....od půl sedmé do půl desáté,ani nepípli,pak začala Míša,to jsem jí dala jen čajvypila asi 50ml,usnula,pak v jedenáct,to nechtěla nic-usnula a pak až o půl 4,to vypila 160ml mléka a teď ještě chrní i když před chvílí začala trochu brečet 😅 ,ale tohle byla zase jedna z těch skoro dobrých nocí 🙂 Matýsek ten se ani nehnul,o tom nevím od půl sedmé 😀 A to ještě,kdyby mě nelezla nahoru a nelepila se na špricle,tak by ani snad nezačala 😒 to jí taky asi budí 😒 Včera jsem tu Sedalii dala i Matýskovi 😀

tomasek06
14. únor 2010

Nijaká, malému jsem dávala sedalii týden a byl po ní ještě víc hyperaktivní a nechtěl spát skoro vůbec. Vysadila jsem a už jsem to nechtěla ani vidět.

stazina
autor
15. únor 2010

Tomasek 006 - tak to máme pěkn é vyhlídky!!! 😉 ještě aby byli ješět víc aktivní než jsou 😅

Crca. tak jak? My jsme měli ted dvě po sobě krásné noci, ael to co hoši předvedli včera!!! 😝 bylo to na hov...od půl desáté do půl druhé se střídali v řevu a já je střídala v náručí....... 😖 už teda fakt nevím....tak zabírá ten sirup, nebo né?

crca
15. únor 2010

Ahojky,tak to mi taky měli teď 2 noci v relativní pohodě 😵 O Matýskovi jsem obě noci nevěděla až do rána do půl sedmé a Míša ta se probudila ve 23.00-kupodivu nechtěla ani čaj,hned zase usnula a pak až ve 4.30! 😅 a to vypila mlíčko a spinkala až do 6.15hod,ale to už tam nechodím,nechávám je tam dokud nejsou oba vzhůru 😅 ,zajímavé je,že ráno si začne jen povídat a nebrečí a to vydrží třeba do 7.00hod,pak se většinou vzbudí Matýsek 😀 .Nevím zda je to tou Sedalii,nebo tím novým gelem na zoubky s lidokainem 😀 a přes den to jsou totální zlatíčka,vydží mě v ohrádce,hrajou si tam spolu,no prostě balzám na duši aspoň tyhle dny a noci 😀 Uvidíme jaká bude dneska noc 😀 .Byla jsem s nima konečně venku a tam mě usnuli a spali do půl čtvrté,tak aby nebyli moc vyspalí,taky ani neusnuli u jídla a do postýlky šli v polospánku.
Ale co můžu potvdit,tak je fakt,že už mě nebrečí takovým hysterákem,když se v noci vzbudí.Možná je to i tímže jsem jim tam začala nechávat to malé světýlko do zásuvky,ale je ještě přikrité,jen prostě aby nebyla tma.

stazina
autor
16. únor 2010

Tak další noc hrozná....oba řvali a řvali....u Matěje bych to i pochopila, ráno jsem objevila první zub 😅 ale Románek...nevím...ještě do konce týdne zkusím sirup a pak to asi vzdám 😖 pa

crca
16. únor 2010

Stazi a nemají to fakt k těm zoubkům?My jsme právě taky takhle začínali a nebo zkus si koupit v lékárně gel na zoubky Kamistad senzitiv,sice tam píšou,že je to na protézy a otlačená dásna od rovnátek.......,ale nám to prodala normálně,že to je i na prořezávání 😉 Je to sice velké jak Framikoin a stojí 116kč(u nás) a je to taková skořicová chuť,ale dáváš fakt jen ždibínek a my právě taky máme klid 😉

lapagerie
16. únor 2010

Stazi, na ty zoubky krom toho, co psala crca je dobrý i Calgel, funguje to stejně (pomohl i mě, když se mi zas začala ozývat osmička a coby těhule si nemůži dát ani ibalgin.... 😎 )

P.S. Sedalii dávám Berenice asi 3. den a tiše doufám, že zabere, má poslední dobou neklidné spaní a já k ní musím lítat do pokoje i 5x za noc. A budíček má v šest 😒

stazina
autor
17. únor 2010

Díky holky, gel na zuby mám, zrovan ten Cal gel.....a myslím, že docela pomáhá...j ho právě mazala i minulý týden a kluci stjeně špatně spali, takže pes bude zakopanej ješět někdwe jinde..... 😒

crca
17. únor 2010

Stazi,tak dneska jsem šla spát až v jednu ráno ☹ ,každou chvíli někdo 😅 ,ale asi jsem si to udělala sama,ke tchýni přijela její ségra s přítelem a její syn s přítelkyní a jak byl mumraj¨a každý si je tahal,tak z toho byli tak vyjukaný,že měli pak špatné sny,jak se jim ten chaos promítal 😔 Dneska snad bude líp 😅