Spave miminko

Maminky, mam 7 tydenniho chlapecka a hodne spinka, posledni dva dny je jak gumovej. Je vzhuru celkem treba jen 3 hodinky, po napapani hned usina. Nevim, jestli je to normalni. Prodelavame tedy uz skoro 2 tydny prujem, ale nektere dny byl cilejsi, poslefni dva dny je opravdu hodne spavy. Je to normalni nebo mam volat lekarce?
lucimiminkoautor
13. únor 2018
Tak jsme stale v nemocnici. Je pry moc malicky na podrobnejsi vysetreni, aby se vyvratili nejake diagnozy. A chteji nas pustit domu. Vidi, ze jsem z toho hotova a maji za to, ze ja jsem precitlivela a maji mi zavolat psychologa. Pripadam si jak ve spatnym filmu. Ja vidim, ze s mym miminkem neni neco v poradku a kazda mama by radsi jela ho nechat zkontrolovat. Oni bez podrobnejsich vysetreni reknou, ze mu nic neni, a ze ja jsem blazen. Ted kdyz budeme doma a neco se mi nebude na malickym zdat, tak uz nebudu mit odvahu jit na pohotovost.
priefi
13. únor 2018
@lucimiminko je mi lito, ze se k Tobe tak chovaji... oni by nejradeji,.aby se nejezdilo vubec a oni meli lazoplazo... ale kdyby se neco stalo a Ty bys nejela na pohotovost, tak je to zanedbani pece...

Jakmile se Ti neco nebude zdat, radeji zkontrolovat, nez si pak vycitat... a vzdy muzes na pohotovost do jineho mesta
rickym
13. únor 2018
@lucimiminko to mě mrzí😕 Zkus pak třeba poresit s pediatrem. A pokud se ti něco zase nebude zdát, jeď znovu. Už v tehu mi gynekolozka říkala, ze je to moje mimco a když se mi cokoliv nebude zdát, mám jet. Já byla teď s malou jednu noc na pozorování, spadla z přebalováku, a byli tam strašně milí. I když to byla moje chyba😔 Je to vždycky o lidech.. I když jeden doktor hned na pohotovosti mi řekl, ze mi stejne nemůže rict, ze je malá ok, ze to by ji musel poslat na celkove vyšetření do "tunelu", taky dobry🙄
fykyska
13. únor 2018
Krev a moc mu snad vzit mohli ne 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli