Strata koordinácie, záchvaty plaču, nervozita 14m dcerky

martina833
20. čer 2013

Preboha Vas prosim poradte mi. Dnes okolo 15 hodiny mi 14 mesacna dcerka zrazu zacala stracat rovnovahu vyvracat oci dohora,mala nepritomny pohlad a hrozne neutisitelne plakala. Volali sme zachranku a teraz je moja priatelka s nou v nemocnici. Doktrorka vravela ze je to z dehydratacie ale z krvnych testov sa to nakoniec nepotvrdilo. Tak tvrdia ze to moze byt z prehriatia. DAVALIjej infuziu ale ta zilka jej nakoniec praskla a mala chudatko naliatu celu rucicku. Potom ju 20 minut trapili snazili sa ju napichnut aj na druhej ruke na hlavicke 2 krat ale potom to vzdali ze aby pila vela tekutin. Chudatko hrozne kricala nie nie nie Mami plakal som s nou ked som ju pocul kricat na osetrovni. Mala potom vsetkom zaspala a po zobudeni bola miestami kludna a miestami plakala. Teraz na noc mava zase hrozne zachvaty placu ako keby ju nieco bolelo a ma zase taky nepritomny pohlad. Nedokaze stat na nohach. Doktorka ze je to zmena prostredia. Ohana sa tym ze krvne testy su v poriadku. Ale my vieme ze to nieje normalne !!!!!! Poradte mali ste niekto podobny problem?

evaviki
20. čer 2013

@martina833 no normalne to nie je, chcelo by to neurologa a dokladnejsie vysetrenia ako je odber krvi.. ak k tomu dr. pristupuje tak ako popisujes, tak by som vzala malu na reverz z nemocnice a odviezla ju do inej nemocnice..

martina833
autor
20. čer 2013

To urobime pravdepodobne zajtra sme zufaly

martina833
autor
20. čer 2013

Nasa Ninka je nadherne dievcatko neprezili by sme keby sa jej nieco stane.

evaviki
20. čer 2013

@martina833 drzim palceky, nech je ok..

ikarkulka
20. čer 2013

Nebyla teď někdy očkovaná? ☹

katyxq
20. čer 2013

@ikarkulka taky mě ta otázka napadla ☹ ...
@martina833 já byhc požadovala vyšetření na neurologii a je-li dítě OK (však nejlío ho znáte vy, rodiče), tak bych šla na reverz domů

ikarkulka
20. čer 2013

Jako jestli ti doktorka po tomto řekne, že krevní testu jsou v pořádku, tak pak není v pořádku ona a její jednání. Neztrácejte čas a vyžádejte si buď okamžitě tu neurologii, nebo prostě běžte jinam, kde se vámi budou zabývat. Tohle není normální stav a rozhodně bych to nepodceňovala.

martina833
autor
21. čer 2013

Nemozem spat a zatial mi polovicka neodpoveda na SMS. Ak sa nic nezlepsi ideme zmenit Nemocnicu pojdeme asi do RK. Ockovana bola naposledy pred asi 4 mesiacmi. Tiez ma napadlo ockovania ale asi je to dlhy cas na prejavenie priznakov. Tu je zopar videi. Do vcera obeda bola Ninka nadherne zdrave dievcatko. https://plus.google.com/photos/1139224120134371...

martina833
autor
21. čer 2013

Prave som sa spojil s polovickou. Mala bola asi dve hodiny hore. teraz spinka. Medzitym mavala zachvaty placu ale ze bola aj kludna. Sprava sa zvlastne hra sa stale s jednou hrackou a obcas mava taky nepritomny pohlad. Ze vraj ju nespoznava ma uplne ine spravanie. Zatial nevie vobec stat na nohach pada na zem. Ach Boze.........

anushka111
21. čer 2013

utíkejte na neurologii kamkoli, tohle může být opravdu vážný, nechci děsit, ale tohle se stalo v kamarádově rodině. Když se přijde hned co to je bude vpořádku, pokud ne, může to mít trvalé následky. Nepíšu to proto abych vás děsila,ale abyste jí okamžitě dopravili k tomu neurologovi!!!

speedygon
21. čer 2013

Ještě mě třeba napadá, jestli malá neměla klíště...že by to mohla být třeba encefalitida....každopádně jak píší holky:neváhat a požadovat pořádné neurologické vyšetření, nebudou -li lékaři ochotní, vyhledat jinou nemocnici a co nejrychleji tam dcerku převézt. Podle mého je stav maličké velmi vážný...dej potom vědět...přeji vám všem hodně štěstí a síly....

martina833
autor
23. čer 2013

Sme v Martine na oddeleni JIS a stale nevieme co je nasmu srdiecku - zistuju...... tento zly sen pokracuje a chceme sa z neho co najskor prebudit......