Svědění rukou a nohou v zimě - co vám pomáhá?

pavgal
2. únor 2019

Ahoj holky, co vám pomáhá na svědění pokozky v zimě při mrazech? Hrozně mě svědí ruky a nohy, udělá se mi i vyrážka a kopřivka…včera jsem si oholila nohy a je to šílené. doma máme taky hodně suchý vzduch… Jinak mě nikdy pokožka nesvedi… Začalo to až teď, jak se více topí a už byly dlouho mrazy.

pavgal
autor
2. únor 2019

....

hasara33
2. únor 2019

@pavgal ahoj, hele mě hodně pomáhá bepanthem nebo konopná mast, jinak v tomhle období to má každý druhý takže nezbývá než to přetrpět 😀

pavgal
autor
2. únor 2019

@hasara33 děkuji za odpověď. Konopná mast mě nenapadla. Určitě vyzkouším. 😉

hasara33
2. únor 2019

@pavgal jinak ještě doporučuji nosit při každém pobytu venku rukavice aby byla pokožka rukou chráněna, to také pomáhá 😉

pavgal
autor
2. únor 2019

@hasara33 děkuji

emamaira
2. únor 2019

Já se snažím hodně pít, hydratovat zevnitř. Jinak z kosmetiky mi pomáhá krem z rady Bioderma Atoderm.

majdulena
2. únor 2019

Tohle už mám několik let a mám to i v létě. Kůže suchá a ze spaní kolikrát rozškrábaná do krve. Teď mažu obyčejným Bepanthenolem a snažím se hodně pít (pitný režim jsem totiž nikdy moc nedodržovala) a vidím zlepšení. Nohy už mě tolik nesvědí. Občas mě to láká, ale musí se to vydržet :D

miba10
2. únor 2019

Mazat, mazat a mazat. Já jsem sama atopik, tak snesu málo co. Teď jsem objevila v DM od Vasseline tělove mléko. Má to bílou láhev a je to paráda. Po vykoupani namazu a úleva je okamžitá. Na noc mažu ruce obyčejnou modrou indulonou.

klea81
2. únor 2019

Mazat a vnitřně lněný olej.

bayt
2. únor 2019

@pavgal to mám ze suché kůže, musím často mazat...staří mi másla od Bodyshopu, mám je moc ráda

pavgal
autor
3. únor 2019

Holky moc děkuji za rady 😊😊😊