Syn ztrácí hlas, nemůže brečet. Máte zkušenost?

kenazam
13. lis 2008

Ahoj,

mám neobvyklý problém,alespoň podle nulové úspěšnosti hledání podobného problému na netu. Mám 4 měs. chlapečka. Je nádherný 🙂 zdravý akorát sem tam od druhého měsíce ztrácí hlas. Nemůže se rozkřičet. Mokrá plena sem tam pomůže, podle dětský to může být ze suchého vzduchu,ale vrací se to jen tak. Jsem zoufalá nevíme co s tím. Byli jsme i na ORL. Pan doktor nás posílá do nemocnice na vyšetření hlasivek. Nemáte někdo zkušenost. Prosím o jakkoukoli. Moc děkuji.

kitty68
13. lis 2008

no a dela nejake zvuky? vis jak to myslim ze ty deti delaji aguuu a tak, nebo to ma jen kdyz krici

kenazam
autor
13. lis 2008

Brouká, když má hlas. Když se stane, že o něj přijde, což je tak 1 za 14 dní , jako zrovna dnes, tak nebrouká. Trhá mi to srdce. Je to jen někdy a spraví se to, ale nevíme proč, tak jdeme na vyšetření hlasivek. Je to pod narkózou ,takže s hospitalizací. Fakt jsem se o tom nikde nedočetla byla bych vděčná za každou zkušenost.

kubaka
14. lis 2008

To jsem teda ještě neslyšela - zajímá mě to. Dej sem zprávu, až budete po tom vyšetření, nebo až přijdou na to, co to je. Jinak to vypadá, že je problém někde v hlasivkách.
Hlavě hlavu vzhůru , zkus být optimistka - miminka vvycítí, když je maminka ve stresu. Když z tebe bude cítit klid, bude snášet ta vyšetření taky líp. 😵

kenazam
autor
14. lis 2008

No to vyšetření bude mazec. V lepším případě v premedikaci (oblbnutí) v horším v celkové anest.Nejhorší je,že třeba včera to měl a dneska je úplně v poho. Může být zase na několik týdnů klid a já si budu říkat, jestli to má cenu podstupovat,ale musíme. Jinak se nikdy nedozvíme co to je. A v nejhorším případě si to pak budu vyčítat. Musím být silná, aby byl v klídku a bylo to pro něj co nejmíň stresující.......nesmí 4 hodiny jíst, pak jestli bude celková anest., tak si nás tam necha 2-3dnyj. To se mu budu snažit co nejvíc zpříjemnit, budu se muset moct snažit a být silná. Je to přece můj syn 🙂 a já jsem jeho máminka. Snad výsledek bude dobrý a už ho nebudou trápit.

kijonkova.k
14. lis 2008

Držím palce,ať to není nic vážného.A dej určitě vědět. 🙂

kenazam
autor
14. lis 2008

Děkuju. Jdem 2.prosince,tak se ozvu.