Taky má vaše dítě teď v tom vedru teplotu?

hojda
6. srp 2012

Od soboty má náš mladej 3,5roku teplotu, jinak mu nic není.....Slyším to tu od více maminek, že by opravdu to vedro? Ještě někdo s teplotou bez jiných příznaků?

hanka.knizkova
6. srp 2012

Ahoj..dcera 3 roky měla teplotu od sobotního večera do dnešního rána,nejvíc měla včera večer 39,1 ..jinak jí nic jinýho nebylo,akorát nejedla..v sobotu jsme byli celý den venku tak si myslim jestli nebyla nějak přehřátá 😕 fakt nevim,ale dneska odpol.už v pohodě,byli jsme i venku na zahradě akorát byla celý den hrozně uknouraná.. 😒

iluss
6. srp 2012

Ano, dcerka měla v sobotu taky teplotu přes 39°C a trvala pouze ten jeden den.
Občas to takhle mívá, jednodenní vysoké teploty, které pak odezní a žádné jiné příznaky je nedoprovázejí.

werumka
6. srp 2012

Jo, když jsme byli u moře, tak měl konstantně tak 37,1. A když je horko, tak má kolem 37.

helcenka
6. srp 2012

Naše malá měla minulý týden tři dny 38,3-38,5. Pak jeden den dobrý a pak zase 38,5, ale to už jenom jeden den. Nic jiného jí nebylo, po sirupu jí vždy teplota klesla a měla tak okolo 37 a za pár hodin jí měla zas. A to i normálka jedla, pila, na nic jiného jsme nepřišli. Konzultovala jsem to s mudrou po telefonu a ta říkala, že se to prostě stává a abych počkala, jestli se nepřidají další příznaky, pokud by to trvalo víc než 5 dní, tak aby jsme přišly.

katchi
6. srp 2012

Ne. Byli jsme ted pet dni na Luznici pod stanem a na vode a i kdyz byly paraky, tak mu nic nebylo. A ani nikdy jindy ve vedrech teploty nema.

mates22
7. srp 2012

včera malej teplotil a jinak mu nic nebylo a dneska už vůbec nic....a přehřátej snad nebyl, doma máme celkem dobře a ven chodíme jen do stínu ráno a pak po třetí odpoledne. Sousedovic klučina předevčírem to samé, tak asi je to opravdu z horka

sonia79
7. srp 2012

Pobývaly jsme s malou od března do půlky července v Řecku a stalo se mi asi třikrát, že měla po hodně horkém dni večer horečku a do rána se z toho vyspala a byla ok. Tam se ale jednalo spíš teploty kolem 40stupňů, takže fakt mega vedro. Podotýkám, že jsem jí samozřejmě všemožně chránila, ale i tak ...

kocicinka
7. srp 2012

@hojda my ☹ před hodinou se probudil z poobědového spánku, přišel mi nějaký horký, tak jsem ho změřila a výsledek potvrdil mé podezření- naměřeno necelých 38 stupňů.Dnes už vedro není, tak spíš to přičítám nějaké viroze. V sobotu máme odjet na dovolenou. Mám měsíc starého chlapečka a strašně se bojím, aby to od něj nedostal.....Jiné příznaky nemá.