Ťažké dýchanie 4 ročného syna, čo to spôsobuje?

adrianka1712
3. čer 2012

Nas 4- rocny syn sa poslednu dobu casto zhlboka nadychuje a robi nam to dost starosti, neviete, co to moze sposobovat? ked beha alebo ked sa hra, tak to nerobi, robi to len ked je v klude, napr. ked pozera rozprávku, alebo ked sa v klude hra. Je to take nadychovanie, akoby sa nemohol dost nadychnut, alebo neviem ako to pomenovat. pytali sme sa ho preco to robi, ale nevedel nam povedat, vraj nevie. neboli ho vraj nic...prosim, poradte co robit. dakujem.

berenika39
3. čer 2012

@adrianka1712 jít k lékaři. promiň, ale veřejná diskuse takovou věc rozhodně nevyřeší. jak může někdo na dálku spolehlivě odpovědět - to je ok, to je normální - nebo pozor, je to problém....

adrianka1712
autor
4. čer 2012

berenika39@ Ja viem, ved ani necakam jednoznacnu odpoveď, ale skor skúsenosti inych mamiciek..napr. " aj nase dieta to robilo..." a pod. ale diky za reakciu 😉

magnetika
25. pro 2014

My mame momentalne tento isty problem, mala som pocit, ako by som citala svoj prispevok. @adrianka1712 prosim Ta, ako sa to u vas vyriesilo. Isli ste k lekarovi ? Vdaka za odpoved

akzuzka
12. bře 2015

Prešlo to? Čo to sposobovalo? Máme so štvorročnym synom rovnaký problém.
Ďakujem za odpoveď

jesika52
13. zář 2020

@adrianka1712 prosím vás a ako to vám skončilo my to isté máme zo 4 rožnym synom ...ďakujem za odpoved