Teplota, rýma, kašel. Patří to k růstu zubů?

zutinka
5. únor 2014

Ahojky,
potřebovala bych poradit.Mám téměř 14.měsíční holčičku.A od neděle máme teplotu,rýmu a kašel.Přes den máme jen zvýšenou teolotu,ale v noci vyleze přes 38 stupňů.Dneska 3 hod.ráno 39stupňů.Protivná,pořád si něco strká do pusinky(hlavně prsty).Včera jsem si všimla kousku stoličky jak leze.Může to vše patřit k té stoličce?Nebo je to viróza?
Máte někdo zkušenosti při prořezávání zoubků s horečkou?
Moc díky za odpověď

kimby
5. únor 2014

ma dcera,co zub,to teplota i 39,i ryma.U vas to je podle mne jak viroza,tak zuby :-/ stolicky jdou ven dlouho,at to mazw brzy za sebou a nejlepe bez teplot,mrzutosti apod.U nas byly zuby desnou etapou :-/

svoba
5. únor 2014

můj syn měl taky u několika zubů horečky a rýmu ☹ o nevrlosti nemluvim, ta je samozřejmostí. ještě aby ne, bolí to.

lv
5. únor 2014

určtiě to může být od růstu zubů, v říjnu lezly malé špičáky jeden po druhým, měsíc byla jen na mlíku a řvala přes půl Brna celý dny..

wildcat87
11. říj 2016

@zutinka mě bylo řečeno naší dr ze rýma a kašel je k růstu zubů normální... rýma zahlení a jak.jim to teče do krku kaslají mnohdy se může stát že až zvrací... a teplota? Pokud patří k zubům tak pouze do.38...ale.prý jak je vyšší tak.se většinou přidalo nějaké nastydnutí či viróza...že jsou oslabení.... a je pravda že už to budeme mít brzo za sebou ...leze nám poslední stolička a 2x z toho mel horečky ale pokaždé měl i vyšší CRP