Trable s pinďou. Co delat?

ewahlavacek
12. čer 2009

Milé maminky,mám dva synky.Jednomu je 9 a druhému jsou 3 roky.Když bylo staršímu rok a kousek udělala se mu na pindovi boulička,jelikož pinda mu nešel přetáhnout.Odeslali nás na urologii,kde pindu přetáhli,a od té doby pravidelně přetahujeme,ted už synek sám,jelikož už je velkej.
A ted co řeším je,že tomu mladšímu,když byl malej stěží jsem pindu přetáhla,přišli jsme k paní doktorce,ta mu pindu přetahla tak,že měl natrženou předkožku a nechtěl si na něj šáhnout.Ted to zkoušíme znova,jednou se nám to podařilo,a od té doby je u toho cirkus,co vám budu vykládat.Synek plače,že ho to bolí,že to nechce,úplatek neúplatek.Jsem z toho zničená.
Potřevola bych poradit,zda neznáte nějaké fígle nebo něco.Strašně mi to rve srdce,mám v živý paměti,jaký to byl proces s tím starším,ale zvládala jsem to nějak líp.Budu vděčna za jakoukoliv radu.A že třeba nejsme jediný.......
Děkuji a přeji hezký den Eva

kacena00
21. čer 2012

@ursul ono je něco jiného stahování do roka a vůbec další násilí do roka a něco jiného po roce života, do roka sem teď po zkušenostech, které máme už zásadně proti a dost mě sere, že naše pediatrička nám takhle zavařila, sem řpesvedčená, kdyby to nechala na přírodě a začali sme pozvolně až od toho roka, nemusel by můj bropuček projít takovým traumatem co měl teď...

bohužel je stahovat a stahovat (myslím s ohledem na věk a taky s ohledem na použité násilí, v 8 měsících si hrát na boha a zkoušet klukovi předkožku strhnout je prostě zhovadilost hrubost a hnus...)

kacena00
21. čer 2012

takže stahujte ženy ale bez násilí a až po roce života, dokdy je fimoza prostě naprosto fyziol.záležitost...

kacena00
21. čer 2012

@honzulka měsíc v kuse je to v pohodě, naopak kratší dobu nemá význam ji používat...

ursul
21. čer 2012

@kacena00 to do troch rokov som len tak potahovala ako šlo absolutne nie nasilu..a kedže mu to nepovolilo tak sme sli urologovi...sama nie 😉

kacena00
21. čer 2012

@ursul jo, já taky, ale klukova doktorka bohužel zvolila násilí...teď v tom množství informací, co jsem teď pobrala bych prostě do roka nedělala nic, jen tak spíš jemně promnout, aby bylo čisto a až po roce jemně bez násilí, tak jak říkáš ty...

katren
22. čer 2012

@lili_mia 😀 😀 😀 😀

olik76
14. zář 2012

ahoj, ráda bych se vás zeptala na názor. Syn má 3 a čtvrt roku a s přetahováním nemá žádný problém, od roku a půl mu to jde krásně, přetahuje si sám každý den při koupání. Už ale rok trpí záněty předkožky, měl jich už 7. Doktorka nám na ně předepsala atb. mast Bactroban a dále Triancinolom. Mě se však nezdá dobré mu dávat antibiotika a kortikoidy tak často, teď už je to každý měsíc. Dr. zmínila i obřízku, ale zatím doporučuje počkat. Měli jste někdo podobné problémy a jak jste je vyřešili?