Tříměsíční mimčo 8 týdnů pokašlává. Je to normální?

j.kriv
14. lis 2009

Zdravím všechny 🙂 malá mi už 8 týdnů pokašlává, začalo to když se nachladila, rýma jí zmizla, ale kašel zůstal. od doktorky už jsme měli postupně hedelix, sinecod, fenistil a stoptussin, plíce má prý čisté, ale stále pokašlává, nasucho, jako by ji jen něco dráždilo. máte s tím někdo zkušenost? opravdu je normální, že kašel trvá tak dlouho?

jabluncanka
14. lis 2009

j.kriv,

a nemáte doma psa nebo kočku?? 😉

iinuska
14. lis 2009

nemate doma velmi teplo a sucho?

j.kriv
autor
14. lis 2009

jablu... psa doma máme, ale malá u něj není, je pouze venku, ani já u něj nejsem a když, tak si pak důkladně umyju ruce a oblečení když jdu s ním ven, mám jiné než když jsem s malou. a kočky běhají jenom po střeše, k těm se vůbec nedostane.

iinuska: máme doma do 20°C když spíme a přes den tak 22°C, topíme jen před koupáním, a vlhkost okolo 60%, sleduju kvůli ní vlhkoměr, právě kvůli tomu kašli aby se jí dobře dýchalo...

doktorka právě tvrdí, že to je normální, ať počkám, že to přestane (to říkala před pěti týdny), taky mě napadla alergie, ale nekašle celý den, hlavně po ránu, postupem času to ustává, odpo a navečer už vůbec, nezávisle na tom, kde se nachází

petrzalkaa
14. lis 2009

Ja mam odskúšané na troch deťoch sirup STODAL je vinikajúci na všetky druhy kašla, dokonca som vyliečila syna z chronickej prieduškovej astmy ked už lekárka nevedela, čo mu má predpísať, takže určite ho skús, je výborný pre malé detičky aj preto, že je sladký ako med a prestanete aj sucho kašlať...a keby mala ku kašlu aj soplíky tak výborné sú kvapky SINUPRET.....tak veľa zdravíčka 😉