Tříměsíční miminko vždy v půl osmé strašně pláče

jaromira85
17. čer 2014

Ahojte maminky, mám takový dotaz. Máme malou tříměsíční holčičku a je velice hodné miminko. Netrápily nás ani prdíci, ani zatím nic jiného. Ale najednou od pátku vždy o půl osmé spustí hysterický až dávivý křik, nic nepomáhá. Trvá to tak hodinku. Nechce prso, nechci chovat, ležet nic. zpěv a hračky- nereaguje. Zní to jako velmi bolestivý pláč. Byla jsem u doktorky a vše je v pořádku. Naopak se na mě spíš dívala, zda mi to vadí ve smyslu, že nemohu sledovat zprávy!!! Četla jsem něco o nervové soustavě, kdy si miminko ukládá informace a je v tu danou dobu zmatené a cítí úzkost. Jen doufám,že to opravdu není nic vážného. Máte nějaká s tímto zkušenosti? opravdu to začíná ve stejnou dobu. Jsem zvědavá, co dnes. Ještě jsem si říkala, zda to nebude mít něco i se zoubky. Pořád si strká ručičku do pusinky, hodně slintá a je i přes den docela plačtivá, ale né tak hystericky, jako o půl osmé. Prosím o radu či vaše zkušenosti. Děkuji moc, hlavní je, ať to není nic vážného. Asi bych měla dodat, že je o měsíc narozená dříve, tak zda i s tímto je nějaká souvislost. Byla plně vyvinutá, jen malá porodní váha.

blackwitch
19. říj 2014

@jenny.kay Dobrý den, mám dojem, že u nás tyhle "křičící večery" začaly právě po očkování ☹ - můžu se Vás zeptat (páč píšete: "a poněkud nám to pak komplikovalo i další věci") jestli to s tím očkováním nějak souviselo? Případně jestli by jste mi k tomu mohla něco víc napsat? Budu moc ráda! 🙂 Katka

blackwitch
19. říj 2014

@melodygirl Dobrý den - malá mi tohle začla dělat po prvním očkování - můžu se prosím zeptat co a jak jste to myslela s tím "pozor na budoucí očkování"? Ráda bych o tom věděla více, abych něco "nezanedbala" ☹... Děkuji K.