Tříselné uzliny po očkování, máte zkušenost?

maarika
19. led 2013

Ahoj holky,zakládám tuto diskuzi,jelikož jsem docela vyděšená,tak doufám,že mě uklidníte....☹ V pondělí jsme byli s prckem na očkování 3 dávka Hexa vakcíny a druhá dávka Synflorixu.Reakce byla,jako vždy,ale zvládli jsme to.Včera večer při koupání jsem Nicíska umývala a nahmatala jsem mu u třísla takovou malinkatou bouličku,asi jako hrášek velikou.V tu chvíli by se ve mě krve nedořezal...☹ Dneska jsem to trochu zkoumala,ta boulička tam je pořád,sahala jsem tedy i na druhé tříslo a když to na tom samém místě,ale na druhé straně krapet zmáčknu,tak to tam je taky,ale menší.Myslíte,že to můžou být zvětšené tříselné uzliny po očkování??Máte s tím některá také zkušenosti?Jinak ta boulička není okem vyditelná,jen když to třísílko lehounce zmáčknu,tak jí cítím.Moc děkuju za reakce

palesandra
6. kvě 2013

aj my sme mali uzlinku na stehne, neviditelna, ja som sa tiez zlakla, natierala som mu ho denne octanovou mastou ale zmizla asi az po 2 mesiacoch. lekar ma upokojoval ze to jelen z toho ze dieta malo napnute svaly v mieste vpichu a urobila sa uzlinka, ale ma to velmi neupokojilo . vtedy som zacala citat o ockovani a od vtedy som uz nedala ockovat

paulinesky
25. kvě 2015

dobry den, u dcerky sa vyskytla znacne zvecsena uzlina v trislech/slabinach po ockovani pediacelom. dali sme prave pediacel, kedze by mal byt setrnejsi nez hexa a to az po 6tich mesiacoch a reakcia sa vyskytla po tretom preockovani. podla lekara zatial netreba robit paniku, ale rada by som sa opytala, ci mal niekto podobnu skusenost a ci uzlina zmizla a po akom case. dakujem