Troška hlenu a krve ve stolici. Může to být očkováním?

usounek25
21. kvě 2009

Ahoj holky, prosím o radu, dnes jsem se trošku vyděsila, když se malej vykakal. Našla jsem mu ve stoličce trošku takovýho hnědýho hlenu a trošičku krve, byla to opravdu jen trochu - dohromady by to nedalo ani kapku, ale byla tam. Byli jsme s Adamem v úterý na očkování hexou a včera měl zvýšenou teplotu, takže jsem mu dala dva čípky Nurofenu s odstupem po 6ti hodinách, dnes už teplotu nemá. Nikdy jsem u něho nic takového neobjevila 😕 , takže mě to docela zarazilo, ale trošku to přikládám tomu očkování a zvýšené teplotě. Myslíte, že to může být tím. Pokud by se to objevilo znovu, tak samozřejmě pojedu k dětské, jen jsem chtěla vědět, jestli s tím některá nemáte zkušenosti. Díky moc 😉 .

evaviki
21. kvě 2009

Ahoj, maly mal krv vtedy, ked sa nevedel vykakat. Ale skor si myslim, ze to mohlo byt z tych cipkov 🙂

berenika39
21. kvě 2009

ahoj, z očkování ne, to si nemyslím, ale hlen a krev je známkou podráždění střeva, nebo alergie na bílkovinukravského mléka. Každopádně pokud to bude jen krátce a jednou, nic se neděje, i podráždění konečníku je možný, neboj.
Jen pokud se to objevovalo dál, zajdi za mudrou.

kalo
21. kvě 2009

Já tě nechci rozhodně plašit, ale určitě bych to nepodceňovala. Malá měla asi ve 2 měsících trochu krve ve stolici, tak jsem to řekla naší DR. a ta mě s ní okamžitě poslala do nemocnice. Byly jsme tam 2 dny na sledování a měla novorozeneckou krvácivost!!!! Radši zajdi k dr.

jezevec
21. kvě 2009

my jsme jednou meli kapicku krve-cesrtvy cerveny, ne natraveny kdyz malej tlacil hodne tuhyho hovnajse..bylo mu tak cca 4mesice...pak jsem to sledovala a nic, takze asi jen podrazedny zadecek...ale za zavolani mudre nic nedas 😉

surynka44
21. kvě 2009

My měli krev ve stolici když měla malá střevní virozu, nebylo ji moc jen taková tečka. Mě to vyděsilo,tak jsem hned volala mudře a řekli mi, že je to z toho že má podrážděný střívka. Být tebou radši bych to konzultovala, za zeptání nic nedáš a budeš určitě klidnější 😉

artuse
21. kvě 2009

ahoj, naše malá v kojeneckém věku měla také občas drobnou stopu krve ve stolici, byli jsem na vyšetření, našli ji akorát drobnou trhlinku v konečníku, kterou jsme pak mazali dubovou kůrou...ale dělali nám i test na alergii na BKM, protože takto se ta alergie může projevovat...pokud to bude i nadále, poraď se s dr...