Unavené batole pořád polehává, dělají to vaše děti?

knobloska
2. led 2013

Ahoj maminky, moje 17měs holčička se poslední dobou chová podivně. Spinká od 20 do 8.30 ráno, akorát se budí kolem 6. na mlíko. Po obědě spí hodinu.
Během dne si nosí polštářky z gauče po celém bytě a lehá si na ně. Prostě se pořád povaluje. Ona neusne a nevydrží tam dlouho ležet, ale dělá to pořád. Nemocná není. Dělají to také vaše děti? Je to nějaká hra, nebo je opravdu unavená? Děkuji

benjik
2. led 2013

@knobloska nemá málo vitamínů? Nedostatek D způsobuje únavu.

knobloska
autor
2. led 2013

@benjik ještě jí dávám Vigantol 1 kapku denně a jí pěkně, nevybírá si a porce tak akorát. Já nevím, možná dělá blbiny.

aneta0707
2. led 2013

@knobloska a jak pije? pokud pije malo, tak se neni cemu divit a pokud pije vic nez je ve zvyku, tak bych nechala udelat test na cukrovku. taky to muzou byt jiny vitaminy, co ji muzou chybet. na blbiny bych to netypla, to by ji bavilo jenom parkrat.

romantika
2. led 2013

my meli od narozei nespavce a v tomto mesici zacala konecne chapat ze neni spatne si lehnout a dobrovolne zacala chodit do postylky. je mozne ze jen si tak hraje a uziva. Nedelala bych z toho zavery pokud by se to nejak nestupnovalo.

knobloska
autor
2. led 2013

@romantika no to my válčíme s uspáváním i hodinu. Nechce se jí asi spát, jen si prostě vezme polštář, dá ho na zem, položí se a za 5 vteřin vstane a odchod. Jde něco dělat a za chvíli znova. Před nedávnem nás pustili z nemocnice a dělali jí kompletní krevní rozbor a byl ok, tak snad je v pořádku.

@aneta0707 pije jak kdy, ale zase tak málo ne. Taky už dělala divný pohyby hlavou, mně se to nezdálo, tak jsem to říkala dr a ona nás chtěla poslat na neurologii. Nakonec z toho vylezlo, že dělala blbiny, prostě jí to bavilo a dělala to dlouho, několik měsíců. Oni vymejšlejí různý kraviny a člověk pak nepozná, jestli jim něco je.

aneta0707
2. led 2013

@knobloska jo tak s testama to je neco jinyho, to bych se nebala. ja sem z toho pochopila, ze celej den polehava a jenom se se stehuje z mista na misto 😎

babulinkab
2. led 2013

moje dcerka to dělá taky, všude s sebou tahá peřinku, vždycky si lehne, řekne pšš, zachrápe nahlas (jakože spí) 😀 😀 😀 😀 prostě si tak hraje, mě teda nikdy nenapadlo, že by to bylo z únavy

fikuska
25. srp 2013

@knobloska tak co? z ceho to bylo? uz je to ok? mam syna, ktery se ted chova velmi podobne.. 17 mesicu, jen pres den spi dyk - 3 hodiny (spaval spis dve, ted se poledni spanek prodlouzil), polehava po byte s polstarem.. ale je fakt unaveny, kdyz ho dame do postylky, usne hned..

knobloska
autor
31. srp 2013

@fikuska nevím z čeho to bylo, ale přestalo to a už to nedělá. Naše teda neusínala, jen chodila a válela se na polštáři.