Vleklá opruzenina u chlapečka, máte zkušenost?

leniczka23
27. led 2015

Holky prosím o radu..Malej má už měsíc opruzenýho pinďu,ale jen kulky zadek nic..měl už i ATB mast a nic..lezou mu stoličky..Pořád si za něj tahá..Vyzkoušeli jsme Imazol,Imacort,Bactroban,Fungicidin,koupu ho v hypermanganu..Teď zkoušíme Sudocreme a zasypávám pudrem..začne to mít lepší,ale pak se pokadí a i přes to,že do minuty mu plínu sundávám (fakt to hlídám) tak se to hned zase zhorší a má ho rudýho jak rak..Dočetla jsem se že mám zkusit Pityol..Nemáte někdo zkušenost u chlapečka?

zulitvi
1. únor 2015

Používali jsme Bübchen, pak mu začaly růst zoubky, měl srajdu a děsně se oprudil, zkoušela jsem sudocrem, krém z DM babylove, bepanthen a bez účinku, spíš se to zhoršovalo, zabrala až Rybilka Neo

verjanja
1. únor 2015

O obou dětí se mi v případech nouze osvědčil INFADOLAN (nedám na něj dopustit) + co nejvíce nechat prdelku nahatou.
Infadolan máme doma pořád, hodí se od nejmenších miminek na opruzeniny, dětem na odřeniny, suchou kůži, bolavou kůži pod nosem při rýmě, zatrhnutou kůžičku u nehtů, jezdí s námi i na všechny dovolené (tedy balení samozřejmě obnovuju 🙂

marie_s66
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klarunkapus
23. únor 2016
Uživatel klarunkapus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klarunkapus.

My mazeme kremem panthe baby a mame od toho klid 🙂