Vlk ve vláscích batolete. Jak se toho zbavit?

chalotka
25. únor 2010

Ahojte holky. Mám 15ti měsíční holčičku, celkem vlasatou. Ale nahoře na hlavičce se jí vytvořilo takové místečko, kde vlásky rostou paprskovítě. My tomu říkáme vlk. Jsou tam nepoddajné. Je tam vlastně takové volné místečko. Kadeřnice mě postrašila, že už dávno jsme s tím měli něco dělat a že holka bude v pubertě nešŤastná. Neporadíte mi, jak se toho zbavit? Zkoušela jsem zasponkovávat, ale vůbec nevím, jastli správně. Děkuji předem.

chalotka
autor
25. únor 2010

Opravdu mi nikdo neporadí? ☹

sherry28
25. únor 2010

chalotka:myslím si, že je ještě malá, aby se tvořily závěry jak bude vlasy mít později. Nechala bych ji nejdřív ty vlasy narůst a potom by se vidělo, eventuálně třeba ostříhat. Ale já sama za sebe, bych minimálně do dvou let s tím nic nedělala. 😉 🙂

jjaanca
25. únor 2010

Myslíš jako vír ve vlasech? Jako že ty vlasy rostou různýmy směry dokola? S tím se dá něco dělat? Co jste s tím měli jako dělat?

pavlina05
25. únor 2010

Náš Aleš to má taky. To je prostě normální takový vlky 😀 😅
Myslím,že s tím se nic dělat nedá 😔

mataharyy
25. únor 2010

Myslím že můžeš být v klidu, když byla kadeřnice tak moudrá měla ti poradit co si s tím asi měla dělat 😉 Navíc až bude mít delší vlasy tak si myslím že sejí to upraví samo a jak říkala sherry, další možnost je ostříhat, potom by se vlasy MĚLI umoudřit... 😉

eppik.m
25. únor 2010

Ahoj, já se tomu musím smát 😀 A nás triumfne někdo? Míša má takové "vlky" tři !!! 😅 😅 😅 Stříháme pořád, má to od narození a myslím že mít bude, možná v pubertě se to změní, kdo ví ... hlavně že jsme zdravý že?!

chalotka
autor
25. únor 2010

No jo, máte pravdu. Dneska jsem se ptala jiné kadeřnice a prý nepomůže ani sčesávání ani sponkování. Buď see to prý změní samo nebo to holt bude mít. Takže asi žádný stres. Pravda - hlavně že jsme zdraví 😀

kalo
25. únor 2010

Spíš je blbý, když má toho "ježoura" na hranici čela..pak akorát nemůže mít střiženou ofinu, protože ty vlasy stojí .. 😵

iloha
26. únor 2010

Já tedy nevím, ale myslím, že to kolečko se týká jak mě tak i Terezky a vyrostla jsem s tím bez nějakých problémů.
Když máš dlouhé vlasy, tak třeba culík, dva....., ale my to tedy neřešíme, jedině, že by nám vlásky začaly padat.
Myslím, že se neumodří ani stříháním (u mě to neplatilo, a že mne mamka nechávala stříhat pořád, protože jí tvrdili, že mi zhoustnou a zesílí vlasy), ale nějak se nestalo. Zřejmě se genetické dispozice nepřečůrají 😵 🙂

aleachim
26. únor 2010

holky, včera jsem viděla plešatou paní s přehazovačkou, takže buďte v klidu, jsou na tom ženy i hůř než že mají neposedné vlasy. O nemocech samozřejmě nemluvím.

ined77
26. únor 2010

tak já nevím,ale já měla takový vír ve vlasech až do puberty a nějak mě to netrápilo 😉 .
náš malý má vírek taky,ale mně to přijde miloučké 🙂 .