Vodnatý průjem u kojence. Máte zkušenost?

kamcatko
29. kvě 2008

Ahojky holky,chtěla bych se zeptat jestli nahodou někdo nemáte zkušenosti s vodnatým prujmem u 4měsíčního miminka.Vím že prujem je normálni ale to co předvadí dnes je uplná voda s malyma hrudkama.Vzpoměla sem si že kdysi v Ordinaci říkali že to muže byt u miminka nebezpečné,prý kvuli dehydrataci či tak něco tak se začínám bát ☹

katkahla
11. črc 2016
Uživatel katkahla je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katkahla.

Ahojda, můj prcek měl taky problémy s průjmem. Doktorka mi poradila probiotikum, které reguluje jeho metabolismus. Jmenovala se to Biopron Forte. Prckovi se to srovnalo. Nepoužívala jsem ani moc dlouho, protože problém byl s mojim mlékem. Po přechod na dokrmování mlíky v prášku jsme již vůbec problém neměli. Probiotika totiž obsahují i ta. 😉

monullinkka
13. črc 2016

katkahla můžu se zeptat jaký problém byl s vaším mlíkem? Malá má taky průjem a je kojená. děkuji

mmikim
3. srp 2020

Ahoj děvčata, vím, je to dlouho, ale zajímá mě, jsk vám to dopadlo?? Máme to úplně stejně, vodivá stolice, ale tak nějak pořad, malému je 1mesic ... prospívá, ale bříško nás trápí od porodnice ... krom Vodnáře stolice má při každém prebalovani “špinavou plenku”...”prdnuto”. ... děkuji za reakce

ryplovadominika
23. lis 2023