Vpáčené ušní bubínky. Máte zkušenost?

eloana
6. led 2012

Ahoj holky, rada bych se zeptala, zda nektera nemate zkusenost s vpacenymi bubinky? Syn 18M 6 x pichane ousko... Nyni se zanetu str. ucha zatim vyhybame,ale zas ho trapi vpacene bubinky...dneska na usim nam bylo receno,ze ma silne vpacene...je mozne,ze kvuli tomu spatne spi? se spanim mame stale problem.. i kdyz uz nekojim, stale se budi vyzaduje noseni...
Nevite co by takto staremu diteti pomohlo? vim,ze se doporucuje zvykat zvykacka, nebo cucat bombony, nafukovat balonky, ale bohuzel nic z toho jeste neumi...
doporucuji nam odstraneni nosni mandle,ale musime pockat do 2 let

kamaradicek
6. pro 2014

Ahoj, muzu se zeptat, jak se to u vas nadale vyvijelo -lecba atd.? Syn ma take vpacene usni bubinky. dekuji moc.

tynkah
15. únor 2017

Dobrý den ,my jsme po mandli v říjnu ale je unor a znovu zánět tentokrát půjdeme na trubičky....V Brně Vás vezmou,prý od 18 měsíců

janca209
15. únor 2017

Mám také vpáčené ušní bubínky, jako malá jsem hrozně trpěla na záněty středního ucha. Špatně se mi vyrovnává tlak, takže mě uši bolí v každém dopravním prostředku, v letadle sem letěla jednou a bolestí sem brečela. Žádné žvýkačky ani bonbony nepomáhají.