Vracející se teplota, co to může být?

zuzanka26
31. bře 2013

Ahoj holky,

potřebovala bych poradit, co si myslíte o tomto: můj Davídek ( necelých 8 měsíců) má už několik dnů zvláštní virozu, nebo co to je. Začalo to v pondělí v noci, jen teplota 37, 5 ale byl strašně neklidný, brečel a nedal se položit, to vždy spustil strašný řev. Další den měl vždy teplotu tak nějak kolem 38 - 38,2 tak jsem mu dala potom čípek, teplota spadla. Druhý den se to najednou začalo lepšit, tak jsem byla v klidu. Byl den ( středa)bez teploty. Ve čtvrtek zase najednou jen 37,5 - 38 teploty a ukňouraný. V pátek jsem šla k dr. , vzala CRP- to měl 19, vzala moč, tam nic extra nenašla, udělala výtěr z krku, ten bude až teď v úterý. Ale v pátek byl najednou už bez teplot, včera taky. A v noci zase najednou 37,5 a už je to tady zpátky. Je protivný, když mu stoupne teplota ke 38. JInak na něm nic není, nemá ani rýmu ani kašel, v krku nic, dýchání čisté, pije míň, když je bez teploty, tak jí dobře, když jí má, jí míň, ale to je v normě.
Vůbec nevím co s tím. co to může být? nemáte někdo zkušenost?

morgan
31. bře 2013

@zuzanka26 a netahá se za ucho? Aby to nebyl třeba zánět středního ucha,ale snad by to doktorku napadlo...kdyby to pokračovalo,zašla bych na orl...

zuzanka26
autor
31. bře 2013

@morgan děkuju, doktorka to taky říkala. Ale za ucho se netahá a já sama na záněty střed. ucha trpěla strašně moc a vím, že to je dost velká akutní bolest, tak myslím, že by řval víc. Fakt nevím. 😖

morgan
31. bře 2013

@zuzanka26 no muj syn ma zanety porad,takže ja vidím uši za každym pláčem nebo neklidem 😉 ,ale musím říct ze se za ne taky netahá i když se me na to dr porad ptají...no uvidíte 🙂