Vyrážka u pusinky. Čím ji namazat?

gilotek
28. dub 2008

Ahoj, Martínkovi se udělala vyrážka u pusinky, jak si pořád strká pěstičky a paleček do pusiny. Mažu mu to ICTAMO pro pastou. Skoro žádný výsledek. Hlavní problém je ale spíš v tom, že si tu mastičku furt smazává ručičkama. Setkali jste se s tím? Čím mažete? Díky

jarka082
17. kvě 2012

ahoj holky, sudokrem mi zabral,ale jen krátkodobě, bepanthen skoro vůbec....teď zkouším Oliatum, zatím to vypadá že zabírá, máte s ním někdo zkušenost? nebo s těma jejich koupelovýma olejema?

jarka082
17. kvě 2012

@jarka082 Pardon dámy, spěchala sem k plotně a překlepla se: Oilatum se to jmenuje...

christopherito
27. lis 2016

Ahoj!
Čítam si tu rôzne príspevky..
takto som hľadala aj ja rady ako na rôzne kožné problémy. Môj malý 3mes. synček mal ekzém, zapareninky, soboreu a teraz nám vyšli aj vyrážky okolo pusinky.
Skúšala som všetko v lekárni nechala vyše 66€.
A našla som zázračnú mastičku, ktorá zaberie na všetko tak ako pre deti aj pre dospelých.. neobsahuje žiadne chem. Zložky. Je to na bylinnej báze. žiadne alergicke reakcie nič. A zaručene zaberie! Už na druhý deň vidno zmenu. Hovorím z vlastnej skúsenosti.
Mastičku vyrába mój strýko lekárnik, ak máte záujem 10€...
Garantujem vratenie peňazí v prípade, že mastička nezaberie.
A kortikoidy... tie by som nenasadila nikdy... je to humus.
Prajem pekný deň... 🙂

hanulka_es
23. dub 2017

u nás byl také problém s vyrážkou okolo pusinky, zvlášť když slintal ze zubů a venku jsem to nepodchytila a ofoukl ho vítr...byl rudý jak Marfuša...pomohl mi na to bepanthen krém, mažu v tomto větrném počasí tvářičky už vcelku pravidelně a je to pryč 😉