Vysoká horečka po koupališti, máte zkušenost?

zazana81
8. črc 2013

Ahoj, včera jsme byli s tříletou dcerou na koupališti, děsně si to užívala, všechno v pohodě . Ale dneska ráno byla mrzutější, nechtělo se jí do školky ... no komu by se po třech dnech doma chtělo.... Jenže odpoledne najednou horečka 39,5 .... Máte někdo podobnou zkušenost? Když jsem manžela s dcerou krotila, že už toho musí mít dost, tak jsem byla přehnaně úzkostlivá a teď to mám ... Zítra samozřejmě půjdeme k dr. , ale chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti.

speedygon
9. črc 2013

No, včera bylo dost vedro, takže jestli byla na sluníčku, může to být z toho...nebo nějaká viróza začínající, která se po včerejšku rozjela..těžko říct ☹

zmrzlinka
9. črc 2013

moj brat ked bol maly,tak nesmel vobec na slnko....za kazdym mal teplotu a zvracal.....tak sme cela rodina sedeli cele leto v tieni....ziadne kupaliska sa nekonali.Preslo to okolo 6-7 roku.Snad to nebude Vas pripad,ale tolko moja skusenost.

jajina.c
9. črc 2013

@zazana81mému synovi budou 4 roky a asi 3* se nám stalo, že jsme byli v bazénu a večer ještě v poho a v noci rovnou 40tky, ty za 3 dni odezněly a je to o.k., naposledy jsme byli v červnu a bylo to ok. Nevím čím to je, možná, že je to pro ně taková euforie, že z toho dostanou horečku, fakt netuším 🙂 .