Vysoká teplota bez příčiny, je to od zoubků?

11112
30. bře 2014

Maminky,syn má od rána teploty,nejvyšší byla 39 stupňů,ale nemá ani rýmu ani kašel.Myslíte,že by teplota mohla být od zoubků?Zítra určitě půjdeme k lékaři.Jen si nejsem jistá,že by tak vysoká teplota byla od zoubků.?! ☹

tarra27
30. bře 2014

může....raději zajdi k lekaři ale může...a nenechávala bych tak vysokou teplotu bez léku....paralen nebo nurofen...

a sáhni miminku do pusy, může to mít otekle, horké, červené. dásínka...mrkni mu tam

klaire22
30. bře 2014

tipla bych zoubky, vyšší teplota být může.

adelaz
30. bře 2014

U nás na to minulý týden padla půlka školky i syn.. všichni měli teploty cca 3 dny bez kašle aj. Pak to samo přešlo.. Tak asi něco zase řádí... samo to ale může být i od zoubků..

linda.r
30. bře 2014

Myslím, že od zubů to určitě nebude. K lékaři bych šla až po 3 dnech horeček, nejspíš to bude viroza.

pettule
30. bře 2014

Trošku se přikláním k virozce. Teď to fakt řádí. Moje malá měla 3 dny teplotu 39. Dávala jsem nurofen v kombinaci s paralenem a vždy trochu kleslo, tak na těch 38 a zase vyletělo. Po dvou dnech jsem šla k doktorce a byla to naštěstí jen virozka. Po třech dnech, jak když utne a po teplotě ani památka. Také k tomu nic jiného neměla. Tak držím palečky, ať je brzy dobře.

speedygon
30. bře 2014

Nebo to může být šestá nemoc, pokud ještě neměl....tam nejsou žádné potíže, jen horečky(při vyšších srážet klasickýma prostředkama)...no a cca po 3-4 dnech se objeví vyrážka....ale může to být fakt i od zoubků nebo nějaká viróza....snad ne nic horšího

lucifereeek
30. bře 2014

já bych řekla že buď zuby nebo šestá nemoc

romantika
30. bře 2014

my jsme tak měli 6tou nemoc. Teplotu z niceho nic, srazeli jsme paralenem. Pak zase zmizla z niceho nic a asi do dne, ci dvou se osypala. Do tydne zmizlo a bylo za nama.

dana3262
31. bře 2014

Co upal? Včera to docela pálilo už..

zmaldik
31. bře 2014

přesně tohle jsme měli ted o víkendu viz mé KZ ☹

mabe
1. dub 2014

ahoj, tak my mely ten stejnej problém min tyden, nedele a pondělí mela mala 39C. srazila jsem to po 6h paralen a pak znova. zavolala jsem dr. v po dopo a ona rekla, pokud to stredy teploty neprejdou, nebo se to prudce zhorsi, ze by paralen nepomohl mame dojit. v ut uz jenom zvysena a streda uz vůbec nic, zadna ryma ani sopel. tak nevim, zuby to podle me byly, ale kdoví..