Výtok u holčiček. Může to být jen reakce na rýmu?

petra.vavra
8. čer 2008

ahoj všem, je mi velice líto, že musím zadat tento dotaz nějakým zkušenějším maminkám, protože bych se mu raději vyhnula, ale naše malá má kašel a rýmu a včera večer při přebalování jsem si všimla, že má na plínce zelený výměšek, který jak jsem posléze zjistila, je výtok. Jsem z toho dost špatná, protože při představě toho, jak nechávám vyšetřovat 7 měsíční hočičku na gynekologii mě už dopředu děsí. Prosím Vás, máte s tím někdo zkušenost. Může to být třeba jen reakce na tu rýmu. Opruzená není a ze špatné hygieny to také nebude. Rozhodně to nehodlám zanedbat, tak se zítra vydám nejdřív k dětské. Díky předem všem za odpověďi.

ria80
8. čer 2008

Ahoj,já myslím,že to z tý rýmy nebude.Dobře,že nečekáš,a jdeš k doktorkce.Takový věci nezanedbat.Gynekologie se neboj,taky jsem jednou myslela,že s malou budu muset,a šla bych normálně ke svojí.Ona je moc hodná a citlivá a k ní bych se s amalou nebála.Pak jsme naštěstí nemusely.Ona by jí nic hroznýho nedělal,neboj.
Dej zítra vědět,co ti doktorka řekla,zajímá mě to.

nensy
9. čer 2008

ahoj já bych stím došla k dr aby se nic nezanedbalo.jak říká ria tou rýmou to asi nebude mi měli taky rýmu a nic takového jsme neměli 🙂

petra.vavra
autor
9. čer 2008

tak jsme byly u doktorky a ta mi řekla, že zatím sedací koupele z hypermanganu a když to bude trvat déle, tak bychom musely tedy na gyndu. Řekla mi, že máme streptokoka typu B a ten, že napadá veškerou mikrofloru a tudíž i tuto, takže máme pít Biopron pro děti, který upravuje floru, tak jak má být. Tak uvidím, co to s malou udělá. Stejně jsem z toho taková celá špatná.

krmv
17. říj 2013

Objevila jsem u nasi 5mesichni holcicky sedozeleny vytok,nevite z cehotby to mohlo byt a co s tim?

lucieandrlova
17. říj 2013

@krmv a nebyla teď nemocná?

krmv
17. říj 2013

Nemocna nebyla j neni. Jen ja jo a kojim.