Výtok u osmiměsíční holčičky. Rady, zkušenosti, jak pomoci?

teryem
1. říj 2021

Zdravím ženy. Byla bych ráda, kdyby mi některá, která má s tímto zkušenost poradila a uklidnila. Dnes jsem při přebalování našla nazelenalý výtok u mojí dcerky. Samozřejmě jako na potvoru zase v pátek odpoledne, když už nikdo neordinuje. Aspoň jsem doktorce zavolala, co mám dělat, jestli řešit hned na pohotovosti, nebo přečkat do pondělí. Poradila sedací koupele v černém čaji. Jsem z toho špatná, hygienu dodrzuji, nikdy nebyla opruzena, přebaluju často.. Teď je po očkování, po čípku měla průjem, je možný, že by se ji to tam dostalo a tohle je reakce? Nemám s holčičkama co se tohohle týká žádný zkušenosti, mám staršího syna, takže tam jsem tohle řešit nemusela. Máte nějaké rady? Za jak dlouho to přejde? Jak ji ještě můžu od toho pomoci? Mně tohle trápí od puberty, ale že to budu muset řešit u miminka mě nenapadlo.. 😔 chjo

zuzroko
1. říj 2021

@teryem stalo se nam to jednou v lete po bazenu, koupila jsem hned intimni gel na doporuceni herbalon a druhy den uz nikde nic 🤷🏻‍♀️

teryem
autor
1. říj 2021

@zuzroko děkuji za radu.. A to pro takhle malé miminko můžu také?

eithelwing
1. říj 2021

@teryem řešila jsem u dcery, když měla 2 roky. Pediatra také radila sedací koupele a poslala nás na dětskou gyndu, kde nám za to hrozně vynadali... 🙄 Udělali stěr, podle toho dali mast. Bylo to po střevní viroze.

zuzroko
1. říj 2021

@teryem píšou od narození ☺️ Poradila nam to primo doktorka ☺️ Ale pokud to nezmizi asi bych v pondeli zasla na gyndu s malou, pro jistotu

teryem
autor
1. říj 2021

@eithelwing to je hrozný.. A co si má člověk vybrat tedy? Vysvětlili vám, co je na tom špatného?

V pondělí jdu určitě k dr, tam se domluvíme, co dál. Snad se to upraví samo, ale i tak bych ráda, aby jí někdo odborně vyšetřil.