Záklon dozadu. Mohlo se mu něco stát?

jirina7
21. led 2010

ahoj mamky, mám 7 měsíčního Tomáška a odpoledne jsem měla Tomáška v náruči a dívali jsme se z okna na taťku. Potom jsem zatahovala záclonu a Tomášek se mi trochu zvrátil dozadu. Hned jsem ho chytla ale trochu za zaklonil. Začal malinko brečet. Myslíte, že by se mu mohlo něco stát??? Směje se a hýbe i ručičkami a nožičkami. Mám pořád hrozný strach jestli se mu něco nestalo se zádičkama.

misss
21. led 2010

Ahoj..možno začal plačkať len preto, že sa zľakol..ja si myslim, že určite sa nič nestalo..8o)).

kocule
21. led 2010

Jiřinko, mě se to stalo taky, u daleko menšího mimča. Přšerně jsem se vyděsila, malej se taky děsně lekl, ale byl OK. Chvíli jsem ho pozorovala, choval se jako obvykle, tak jsem to nechala plavat. Neboj, koukej. 😀

lubikaf
21. led 2010

Ked mal moj maly okolo 2-3 mes tiez sa mi niekedy stalo, ze sa na rukach zaklonil, ja som sa vzdy zlakla, on bol v pohode. Nemyslim ze sa mu mohlo nieco stat, tiez sa stale trepe, je hrozne zivy, takze urcite ani tvojmu nic nie je. Asi sa iba zlakol, ako pise misss.

bocinka
21. led 2010

Myslím, že se jen lekl, pokud je jako obvykle, tak jen pozoruj... 😉 😉

emjee
21. led 2010

no tak toto ma moj M. odmalicka ako zabavu, cim vacsi zaklon tym je spokojnejsi 😀 😝 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

smailinka
21. led 2010

jirina, mne sa to stalo, keď mal malý asi pol roka, sme boli u dr a on pustil na zem vreckovku, ja som sa načiahla po nej a jeho vyvrátilo dozadu...veľmi plakal, ja som sa zľakla, on síce asi viac, ale všetci mi tvrdili, že detičky sú ohybné a nič sa im nestane...teda nie, že to bude robiť stále....

ale to som chcela, nemá nijaké následky, nič nepozorujem na chrbátiku, takže sa neboj...bábo sa len zľaklo.... 😉

jirina7
autor
22. led 2010

Děkuji všem za odpovědi. Už jsem trochu klidnější 😉

bianka234
22. led 2010

Ahoj jirina, to sa asi stalo každej mamičke, neboj, to nič nie je. Keď sa normálne hýbe a nebadáš žiadne zmeny, tak sa nemáš čoho báť. Ale dám Ti radu ako skúsená v tejto oblasti. Nebuď úzkostlivá na svoje deti, priženieš im tým zdravotné problémy, viem o čom hovorím. Ja som taká bola a doplatila som na to a teraz neviem ako to napraviť.

pia22
22. led 2010

Bianka a co sa stalo? Lebo ja s tym mam tiez problem.