Zánět slepého střeva dětí. Jak se projevuje?

nency
10. bře 2009

Holky,
máte některá zkušenost se slepákem u dětí? Jak se projevuje? Moje dcera si někdy stěžuje,
že ji pobolívá na pravé straně, tak mám obavy, aby to nebyl slepák. Ale na druhou stranu
chodí normálně cvičit gymnastiku a nic si nestěžuje.

karotky
10. bře 2009

Kolik je dceři?
Já chytla slepáka v 6.letech od toho,že jsem si nachladila uzliny v podbříšku.Celou noc mě bolelo břicho,že jsem nemohla spát a mamka se mnou ráno zašla k mudře.Ta nás hned poslala do špitálu a jakmile mě přijmuli,dostala jsem kapačku a šla hned na sál.
Jinak slepák se ještě projevuje průjmem,zvracením,někdy tepltou..................... 😖

martinamil
10. bře 2009

Nency, já měla slepák operovaný ve 2 letech (prasklý). Je to sice výjmečné, ale je možné, že je to i u malých dětí.

Vezmi jí raději k doktorovi. Maximálně budeš za hysterickou matku, ale nerupne to.

nency
autor
10. bře 2009

Tak asi to slepák není. Přišla ze školy a už jí nic nebylo. Jinak už je velká, je jí 13 let. Na netu jsem vyčetla všechny možné příznaky, ale měla z nich pouze jeden. To pobolívání na pravé straně a občas jí tam píchlo.
Ale to měla ráno, pak už to přešlo, tak to asi měla jenom přeležený, nebo skřípnutý nějaký nerv.
Od menzesu to asi také nemá, to jí prý bolí břicho jinak. Hlavně, že ji to už přešlo, tak snad se to nebude
vracet. 🙂