Zelená rýma - jak se jí zbavit?

adau
12. čer 2018

Ženy, povedlo se vám někdy zbavit zelené rýmy svépomocí? Malá (2,5r) měla Pamycon cca před měsícem a teď znova zelená nudle, tak jsem z toho trochu nešťastná. Chodíme pravidelně do solné jeskyně, díky tomu jsme zimu krásně zvládly víceméně bez nemoci, ale jaro je teď nějaké na prd.

lv
12. čer 2018

Rymovnik - listy pomačkat s cukrem, Sinupret nebo ACC long jedno z toho

zmrzlinka
12. čer 2018

Synovi u zelené rymi pomohl jenom Pamycon. Nic jineho. A pak vyndani nosné mandle.

priefi
12. čer 2018

@adau zkus lichoterisnici. Kup si tinkturu, nakapej 10 kapek do vlazne vody, caje nebo stavicky (cca do 1dcl), nech odstat cca 30 min (aby se vyparil alkohol) a dej ji medicinku rano a vecer.

popelka1984
12. čer 2018

Taky nám pomohl jenom Pamycon, jak je zelená tak je obvykle bakteriálního původu a může to zalézt i do dutin a do uší a to je dost nepříjemné, znám to. Bakterie se jen tak nerozeženou, domácí léčbou, pak se to pořád vrací. Rýmovník mám doma i čerstvý i sirup a moc to nepomáhá, zřejmě ale nevím jak přesně na něj. Cibulový čaj s medem, ten synovi pomáhá hlavně při kašli, jednou jsem zkusila i česnekovou šťávu s medem. Občas jsem dala synovi i Sinupret pokud byl zrovna víkend a nemohla jsem k doktorovi, ale ten je myslím až od 6 let a můj doktor mi jednou řekl že je Sinupret k ničemu.

ehrdlicka
12. čer 2018

A co zkusit homeopatika? Jaká ta rýma je? Je v noci nos ucpaný? Došlo k prochladnutí dítěte?