Žilky krve ve stolici 3denního dítěte

ajurka
6. bře 2014

Setkal se s tim nekdo? Kvuli tomu nas nepustili z nemocnice domu.. bojim se aby to nebylo neco vazneho

pepibubu
6. bře 2014

hele, zatím jsi v porodnici, tak se ničeho neboj... radši zůstat chvíli dýl v porodnici, než něco zanedbat... Určitě neudělají nic, co by mimču ublížilo.... a ty zachovej klid, kdyby to bylo jo vážný, rovnou ti to řeknou

katyxq
6. bře 2014

@ajurka u miminek se mezi nejpravděpodobnější přičiny dá zařadit asi špatná technika kojení (a v jejím důsledku poraněné bradavky, miminko pak tu krev vypije) a nebo potravinové alergie (reakce ma UM nebo na něco ze stravy a ještě poranění konečníku (v důsledku kolik nebo zúžení)

gapulinka
6. bře 2014

Muze to byt potravinova alergie, pravdepodobne intolerance bilkoviny kravskeho mleka, ktera je obsazena v materskem mlece. Pokud se toto prokaze, muzes ze stravy vyradit vsechny mlecne produkty, nebo miminku podavat Nutrilon Alergy Care. Nas syn toto mel v 8mes. po podani mlecne kase, do te doby byl kojen. Misto klasickeho sunaru mu musime davat zmineny Nutrilon a je od te doby klid. Preju hodne stesti.

lucifereeek
6. bře 2014

my jsme to měli u skoro 3měsíčního dítěte, dr. mi řekla, že se to může objevit, bylo to asi 1-2x pak už nikdy nic a žádnou potravinovou alergii jsme neměli

pavlusa01
20. bře 2014

já bych se nebála doktoři jsou šikovní a ohlídají si to....a raději bych tam taky byla déle,aby se nic nezanedbalo...Já si myslím,že si mimnko zvyká na stravu vašeho mlíčka a vše se mu ve vyvíjí....Držím pěstičky at je vše v pořádku.