Žlutý jazyk u dítěte, setkali jste se s tím?

terkinina
23. led 2014

Krásný den,
obracím se na Vás s prosbou o radu, zda jste se někdo nesetkal se žlutým jazykem u dítěte?
Synovi jsou 3roky a už skoro dva dny má povrch jazyku žlutě zabarvený.
Vůbec netuším z čeho by to mohlo být, lízátko ani podobnou žlutě nebo oranžově barevnou cukrovinku neměl.
Před cca 14dny dobral ATB(ošklivý zánět nosohltanu), + ještě sirup Spiropent.
Pročítala jsem různé diskuze, ale moc jsem se toho z nich nedozvěděla.
Všude teď řádí chřipky a angíny, takže ho zatím k lékaři tahat nechci.
Moc všem děkuji za odpovědi.

dadushe
23. led 2014

@terkinina Se žlutým jazykem jsem se nesetkala,zavolala bych radši pediatrovi, za telefon nic nedáš, on ti řekne spíš jestli by ses měla s malý ukázat a co to může být. Konzultace po telefonu je rychlá, bezbolestná a bez možnosti něco chytit v čekárně🙂

ladaa20
23. led 2014

ahojky žluty povlak muže signalizovat nějaky problem s jatry (žloutenku .......) ,zajdi k doktorce a uvidis spis budou jatra podrazdene po tech lecich a spravi se to samo nebo to bude souviset s nečim jinym

ladaa20
23. led 2014

Nebo se mu vraci ten zanet,nebo jiny problem v hornich dych. cestach kdyby byl problem s jatry byl by vic unaveny zažloutle by bylo i bělmo oči a postupem času i kuže určo zajdi k dr ta koukne a uděla připadně stěry na infekci nebo odběry pokud pujdeš brzo nebo před koncem ord hodin tak tam už moc lidi nebude nebo mužeš zavolat a obednat se

ladaa20
23. led 2014

Jeste me napadlo (pisu jak pako nanekolikrat,ale vzdy jak to přidam mi docvakne něco dalšiho) ,že muže mit problemy s travenim jak ted ji ono to muže vše souvisetů s temi atb co bral

bif0
9. kvě 2022

Jak jste prosím dopadli!Co Vám řekla paní doktorka,taky řešíme žluty jazyk,děkuji za odpověď