Zrastený jazýček. Ako bude papat pro prerezaní?

zuzac
29. říj 2008

Maminky máte alebo ste mali niektorá tento problém?Náš maličký má prirastený jazýček, zajtra mu to idú prerezat. Ako vaše detičky potom papali? ja kojím a prisaje sa bez problémov,len neviem čo po tom prerezaní.

alca22
29. říj 2008

Muj syn měl kůžičku pod jazykem přirostlou úplně ke špičce jazyka.Dělalo mu problém se přisát k prsu, tak mu ji přestřihly už v porodnici a už je to úplně bez problému. Mému synovci ji přestřihovaly až ve 4 letech, protože špatně vyslovoval některá slova. Já si osobně myslím že se nemáš čeho bát.

pazhitka
29. říj 2008

nasemu malemu to taky pestrihavali uz v porodnici a ani nezaplakal... dr,ktery mu to delal, rikal, ze on sam podstoupil stejny zakrok az po 40tce a bolelo ho to 3 tydny,ale ze mala mimina jsou naprosto v pohode! neboj se, bude to v pohode!!

pazhitka
29. říj 2008

jo a jedl (kojeni) potom uplne normalne

kacamar
29. říj 2008

tak i nasi male to strihali uz v porodnici, ale stejne to ma porad prirostle. Má to po manželovi a tomu to delali v detstvi 3x a stejne to porad ma 😖 tak nevim, jestli to delaj blbe nebo jestli to zase priroste....

zuzac
autor
29. říj 2008

dakujem.už aby to bolo za nami. Neviem prečo mu to nespravili už v porodnici,tam mi to len povedali,a ked videli, že sa pekne prisal,tak to nechali tak.No zajtra to už bude za nami.
kacamar a manža nemá problémy s rečou ked to má stále prirostlé?

kacamar
30. říj 2008

zuzac, no, kdyz se nesoustredi, tak blbe vyslovuje L a R a nasi mu nedky nerozumi, kdyz mluvi moc rychle 😀 . ale neni to nic katastrofalniho. naopak, kdyz by si to nechal znova šmiknout ted v dospelosti, tak by mohl mit problem s reci, páč uz je na ten jazyk zvykly. ale pracuje jako manažer, takze dost komunikuje s lidma a nema problem, tak se neboj. ale jestli nase mala zacne spatne vyslovovat, tak to asi budu resit, dokud je mala... ale na to mame zatim cas 😉

zuzac
autor
30. říj 2008

zbytočné boli moje obavy.naozaj to nič nebolo,ani nezaplakal a papá pekne.
kacamar,dúfam, že to budú mat tie naše detičky dobré a nebúdú sa musiet trápit. držím vám pestičky,nech je to o.k. 🙂 dakujem