Zvětšené varlátko, máte zkušenost?

alinka1993
16. srp 2017

Ahoj holky, dnes při koupání jsem si všimla,že syn má jedno varlátko větší. Syn bude mít 15 měsíců. Zítra s ním zajdu k lékaři jen jsem se chtěla zeptat zda někdo nemá zkušenost. Varlátko ho nebolí ani na pohmat. Děkuji za rady 🙂

vanule
16. srp 2017

@alinka1993 našli jsme zhruba před půl rokem synovi (tehdy 18měsíců) jedno varlátko jako by větší (spíš úplná boule), byli jsme u dětské dr. ta nás poslala na ultrazvuk a urologii, dle všeho šlo o hydrokelu (vodní kýlu) urolog nám řekl, že by se měla vstřebat sama jinak operace. Naštěstí měl pravdu a "boule" se vstřebala, na další kontrole vše v pořádku.
Přeju i Vám ať je vše OK ♥

alinka1993
autor
17. srp 2017

@vanule moc děkuji 😊 taky doufám uvidíme odpoledne jdeme k doktorce

popelucha
17. srp 2017

Syn měl hydrokélu hned po narození, nyní mu je skoro 6 měsíců a je pryč. Hlídejte to a případně jednejte ;)

vanule
19. srp 2017

@alinka1993 dobrý den, mohu se zeptat jak jsem dopadli u dr.? snad nic vážného???

alinka1993
autor
21. srp 2017

@vanule dobrý den, naštěstí se ukázalo,že je to "jen" vodní kýla a tak máme počkat do 2 let jestli se to nevstřebá 🙂

vanule
21. srp 2017

@alinka1993 přesně jak u nás. Syn měl minulý týden 2roky a pediatra nám říkala, že už na urologii nemusíme, že se to krásně vstřebalo. Tak přeju ať je to tak i u vás, hodně zdraví ♥

alinka1993
autor
22. srp 2017

@vanule děkujeme moc 😊 vám také hodně zdravíčka 😊