Zvýšená teplota v těchto vedrech, máte zkušenost?

eva2bb
19. črc 2014

Maminky, prosím vás, máte zkušenost se zvýšenou teplotou v tomto počasí? Náš malej má skoro rok, nebyl ani jednou nemocný a teď už druhý den má večer teplotu v zadečku 38,2 tzn. nějakých 37,7...Vůbec se teda neprojevuje, že by mu něco bylo, jen včera po obědě strašlivě plakal a pořád se ke mě tulil, přišlo mi, že se nemohl vyprdět. Jinak přes den úplně normálka, kdybych ho nezměřila, řekla bych si, že je normálně večer unavenej. Nebo třeba zuby?Díky.

ululul
19. črc 2014

Dost možná oboje dohromady. Mám syna dvouletého a z toho vedra měl už dvakrát teplotu. Pokud na něm nic neshledáváte, dejte ho spinkat a neřešte to. Pokud se z toho něco vyklubat má, vyklube se. Ale myslím, že je to skutečně jen přehřátí 🙂

madulinka
19. črc 2014

přehřátí je v těhle vedrech běžné, když jsem malou dávala spát, taky se mi zdála teplejší než obvykle, ale je to určitě tím vedrem... hlídala jsem, jestli dostatečně pije.. pro jistotu má vodu ve flašce i v postýlce, kdyby náhodou...

abalajda
19. črc 2014

Zvýšená teplota v téhle vedrech může být,tělo si lépe zvyká na postupné zvyšování venkovní teploty,ale teď,když teploty lítají o deset stupňů nahoru a dolů má tělo problém s termoregulaci... U dětí i dospelich může v tomhle případě lehce stoupnout teplota. Jen si hlidejte pitny režim a bude to v pořádku... Nemám to že sebe,ale přímo od doktorky,ktera mě na tohle upozornila...🙂 Dcera teď k večeru bývá taky rozmrzela....