3,5letý syn se po obědě počůrává

peanutczt
30. říj 2014

holky jsou už zoufalá, mám 3,5 letého syna co se mi ve školce po obědě počůrává :( nevím jak tomu zabránit. Dle učitelek mu dávají i mín pít a chodí čurat před spaní (před pohádkou) ale i tak nevydrží 1,5 se nepočurat. Přes den s tím nemáme žádný problém, uplně bez nehod. V noci se taky nepočůrává, je pravda, že ho budíme dvakrát za noc, ale i tak to vydrží. Jen v tý školce to pustí. Teď nám ho dávají po obědě domů a obávám se, že pokud se to nenaučí ze školky nás vyhodí , prosím pomoooc :(

mabe
30. říj 2014

@peanutczt ahoj, nevim jak ti poradit, ale jenom tak me napadlo, jestli to nemůže byt reakce na mladšího sourozence? teda pokud by to bylo, tak nevim, jak se s tim vypořádat. u nas, když se narodila sestřička, tak anicka strasne zacla zlobit, jako ze se nemůže sama oblict, nemůže delat to a to a do te doby dobry a to sestřičku miluje. tak jsme se o tom bavila s učitelkou ve skolce, jak tam posloucha a ona rikala,ze krasne. tak jsem se zacla snazit vic věnovat te starsi, i tak si myslim, ze sem se ji věnovala, ale proste ještě vic a zkusit ji vic upřednostňovat oproti mimcu a fakt to zabralo. i tedka, když se nehlidam, a dyl ji porad jenom kybicuju, tak zase zacne vyvadet, proste takova obrana..no, snad to nejak vyresite...drzim palec, je skoda aby nechodil do skolky.

millyh
30. říj 2014

ahoj a co vyměnit školku? teda pokud to jde... oni ti taky nepoví všeychno a jejich přístup taky nemusí být upe příjemný pro něj...
a doma se tí taky počůrá přes den o víkendu?

evab.
30. říj 2014

Mě napadají jen dvě rady, dávat mu na spinkání plenu, což se asi učitelkám nebude chtít a navíc to problém neřeší a nebo pokud vydrží ať tam nespí. Možná bych se zkusila poradit s dr. a zkusit popř. i psychologa, jestli v tom nebude i něco jiného co mu ve školce vadí a třeba si toho nikdo nevšiml. Držím palce ať se to brzy zlepší

terinda
30. říj 2014

Taky mě napadla reakce na změnu v rodině. Dala bych tomu čas.
Dokud to trvá, tak si ho ber po obědě, když jsi stejně doma 😉 - ať se malý zbytečně nestresuje.

tampu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tampu
2. črc 2020

Ahoj, pocuravani je nejčastěji spojeno s psychikou dítěte, napsala jsem na toto téma celý článek, kde podrobné vysvetluji příčiny a řešení. Pokud by tě to zajímalo, tak mi pošli správu, ráda ti pošlu odkaz ať už je postýlka suchá 🙂