MUDr. Petra Farah, Teplice. Máte zkušenost?

gaba_g
8. únor 2017

Dobrý den, maminky,
chtěla bych se zeptat na zkušenosti s dětskou paní doktorkou MUDr. Petrou Farah. Předběžně jsem se u ní nahlásila, u jiné doktorky mě již nevzali, u další byla v recenzích kritizována nedochvilnost a dlouhé čekání v čekárně a ještě k jiné mám zase horší dopravní dostupnost.
Máte prosím nějaké zkušenosti s MUDr. Farah? Nebo byste mi doporučili někoho dalšího?

Děkuji za odpovědi.

leenah
7. čer 2017

Osobně u ní nejsem, ale prý je dobrá a hlavně mladá, což je důležité, poněvadž v TP jsou převážně pediatři před důchodem nebo už v důchodu.
Jinak my chodíme k Holubové.

gaba_g
autor
8. čer 2017

Dekuji za odpoved. Ja uz k ni ted dva mesice chodim 🙂 Je moc hodna, sestra taktez, zda se mi rozumna. Pekna, nove zarizena ordinace, skvele funguji objednaci casy s zadnym nebo minimalnim cekanim.

leenah
13. čer 2017

Tak to je super

astra11
1. led 2023

Jeeeeee díky za toto téma - máte někdo informaci o tom, Kde vůbec v Teplicích bere dětský lékař - lékařka , nové pacienty? Já bych se potřebovala odhlásit od své, tedy synovi dětské lékařky, s kterou mám problémy.
Bere někdo v Teplicích prosím???
Díky moc.

gaba_g
autor
1. led 2023

@astra11 Vím, že je nová lékařka u Kauflandu v Trnovanech (myslím, že se jmenuje paní Jelínková), ale snad už taky nebere 🙈