Může se alergie projevit už v 5ti měsících?

sisip
29. dub 2010

Ahojky maminky, naše malá má 5měsíů a už asi týden si pořád tře oči ale zarudlé nebo červené je nemá a před dvěma dny začla tak divně kuckat, ale není to ůplně kašel spíš jen takové jak kdyby jí něco lehtalo v krčku , bojím se ať nemá alergii na pyly, protože zrovna tento týden kolem baráku sečou trávu a je toho všude plno. Myslíte , že se může alergie projevit už v 5měsících? děkuji moc

naty
29. dub 2010

Myslím, že projevit se určitě může... 😒 ...tře si je až teď nebo už dlouho? Náš malej dělá to samý, ale nevím...možná, že znám alergii jen od sebe, takže rýma jak blázen, rudý oči, kašel atd. a u něj mi ty projevy nepřijdou tak hrozný...navíc to nedělá celej den a mám pocit, že oči si tře jen když je unavenej, protože pak většinou brzo zalehne...

editah222
29. dub 2010

Já bych kontaktovala doktora. 🙂 Alergie to být může, ale může to být cokoliv jiného.

sisip
autor
29. dub 2010

No tře si je docela často někdy i po probuzení, jak kdyby jí svěděli nebo něco v nosíku. No uvidím zítra jdem na poradnu tak to řeknu dr.

misule82
29. dub 2010

Ahoj, jedna holčina tady hodně radí ohledně alergii a ekzémů a psala, že inhalační alergie jsou až po roce věku.