Péče o obličej u 8leté dcery

sarihy
13. bře 2017

Zdravím, mám 8,5L dcerou, u které začínám pozorovat sem tam malinký pupínek na obličeji. Já sama s tímto měla problémy od 9L, takže mě to ani nepřekvapuje, holt genetika, ale u mě se lítalo různě na kožní, od čerta k ďáblu, zkoušelo se všechno možné i nemožné, ale spíš to bylo jako pokus-omyl, a toho se chci u dcery vyvarovat, tak jsem chtěla požádat o radu na nějaké přípravky na pleť pro dítě, které by pomohly a nenapáchaly víc škody, než užitku. Děkuji.

verkaver
13. bře 2017

@sarihy Řešili jsme to stejné,ale s 15 letým klukem. Nejvíce má problém s nosem,černé tečky,ale opravdu velké a hodně. Docházíme na kožní kvůli ekzémům,tak jsem se jí na to zeptala. Říkala,že většina přípravků,ať už volně prodejné z lékárny nebo na recept stejně nepomůže,že za ní jsou to jen vyhozené peníze. Když už prý někomu něco předepsala,stejně přišli znovu,že to nepomohlo. Takže nám doporučila jen mechanicky sami prsty odstraňovat a čistit nějakou pleťovou vodou. Toť vše,že to stejně časem samo odezní,tak uvidíme...já jsem taky problémy s pletí měla a časem to prostě přešlo. Samozřejmě,že bych chtěla,aby byly děti v tomto směru v pohodě,ale proti pubertě asi nic zázračného nevymyslíme... 🙂 Ale pokud tady někdo doporučí opravdu účinný přípravek,tak také rádi vyzkoušíme,co kdyby...

absintka19
13. bře 2017

@verkaver jen z meho zivota:taky jsem mela pupinky. Takze se vymackali, vycistili a od 20 mam plet jak miminko 🙂

sarihy
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
verkaver
13. bře 2017

@absintka19 Asi tak,něco takového nám říkala i ta kožní 🙂

verkaver
13. bře 2017

@sarihy Jasně,to je pak spíš o té psychice,děti někdy dokáží být hrozně zlé,bohužel... Tak pokud můžem těm našim dětem nějak pomoct,tak to s radostí uděláme,že jo 🙂 Třeba bude holčička v pohodě a nějaké velké problémy mít nebude,držím palečky 🙂

winter
13. bře 2017

@sarihy mě se osvědčila značka Cannaderm - řada Aknea. Zkuste od nich dceři koupit pleťovou vodu a mycí pěnu.

sarihy
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
gabriella85871316
13. bře 2017

Zkuste La Roche Posay nám funguje na vše

sarihy
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
konidana
22. bře 2017

@sarihy Babička dceři ošetřila pupínky u nosu obyčejným 60% lihem a během 2 dnů zmizely. Synkovi se záhadně udělal pupínek na čele, 1x jsem potřela francovkou a 3. den bylo po něm.

sarihy
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz