Pigmentové skvrny na čele

denisa3101
18. kvě 2019

Ahojte před rokem se mi začali dělat pigmentové skvrny na čele ... Vypadalo to jako bych byla špinavá 🤦 od ty doby se to zhoršilo jsme sice zase těhu již 5 mimčo ale nikdy předtím jsem tohle neměla ... Můžete poradit co dělat aby to nebylo vidět ? Nemalují se a nepoužívám make-up. Posílám foto pro představu, jinak od 13 trpím na akné a i když už 4 děti mám stále mě akné neopustilo 😂 a teď ty skvrny 🙈😭

snahnah
18. kvě 2019

@denisa3101 V těhu prý můžou vznikat nebo se zvýrazňovat pigmentové skvrny. Používej opalovací krém s vysokým faktorem i když slunce nesvítí. Mám taky světlou pleť a kdybych se furt nemazala SPF 50, mám puntíkované pihovaté čelo.

jitulka87
18. kvě 2019

S tím už moc nenaděláš. Každopádně denně op.krém 50 na celý obličej. Já se ještě mažu BB krémem, uplně to nezamaskuje, ale je to pořád lepší než bez něj

rikatoka
18. kvě 2019

Dobra kosmeticka by se vam to měla pokusit zesvelit a poradit nejaky přípravek na doma, ktery vam to aspoň trochu zesvetli. A jinak opravdu používat krém s ochranným faktorem vzdy. Delaji to ty hormony v těhotenství a pak i behem kojeni.

veronyque
18. kvě 2019

Já mám obličej lehce pihovatý a používám na to depigmentační krém od Eucerinu. Po delším používání pihy opravdu mizí. Jestli by pomohl i na takové skvrny nevím, ale asi bych to zkusila.

ahyt
18. kvě 2019

Neostrata pigment controller gel 100%po pravidelnem mazani skvrny zmizi zkusenost ma dcera skvrny uz nema

ahyt
18. kvě 2019

pomuze -mne tam vypadlo

kaja2016
18. kvě 2019

@denisa3101 No to se v tehu deje u evropanek to neni tak caste, ja to treba mela dost. Na litkach i jinde, pripadlaa jsem si jak ufon🙂 Mrkni na internet v anglictine o tom najdes vice informaci. Hlavne se to nesmi opalovat, aby to nezustalo, Popr. Mazat uv faktoremMe to zustalo lehce na tvarich.