Stolice u 14měsíční holčičky až 4x za den

hlina36
13. únor 2017

Dobrý večer, maminky máte některá podobný problém? Malá 14 měsícu už mi měsíc kaká tak 4 za den. Někdy hodně řidké, někdy kašička. Pan doktor tvrdí, že je to viroza, ale mě se to už moc nezdá. Tak nevím jestli si dožadovat nějaké vyšetření nebo je to normalni. Děkuji za Vaše názory.

anniesfibis
13. únor 2017

@hlina36 je to normalni..jsou to zuby ..nechte to byt

promar
13. únor 2017

Pokud jí nic nebolí a normálně jí, tak bych to taky nechala. Kamarádka řešila podobný problém, dokonce byli s malým na výtěrech a nic se nezjistilo. Taky to může být tím, že děti strkají spoustu věcí do pusy a střeva si musí zvyknout na různé bacílky a může je to prohnat. Ale pokud nemá teplotu, tak bych ještě počkala.

mialagia
13. únor 2017

@hlina36 naše malá(15m)taky tak 4x denně a už několik měsíců..je to úplně normální konzistence ne průjem..tak neřešim..taky nevím čím to..jestli se nepřejídá, ale to bych neřekla..zoubky rostou mno tak nějak průběžně furt..🙂

filija
13. únor 2017

muze mit alergii na mléko ci jinou potravinu, rozhodne to tak nenechte, také mi rikali, že to je od zoubků, ale pak se prislo a alergii na bilkoviny kravského mléka

hlina36
autor
14. únor 2017

Holky díky za rady🙂

ladyhacek
14. únor 2017

Je několik možnosti na virózu to teda nevidím .1. můžou růsto zuby 2. může mít na něco alergii nejčastěji mléko (či lepek) a kamarádko to teď řešila a syn má hraniční hodnoty, ale ten snad nechodil tka často jen měl stolici hlenovitou. 3. Dáváš UM? Nezměnila jsi značku?
4. Může to být z jídla obecně - zkust nasadit probiotika a potraviny co pomáhají stavět.

monilee
14. únor 2017

@hlina36 Tiež sme to tak mali, trvalo to asi 1-2 mesiace, myslela som že rastú zuby, ale prešlo to a zuby stále nikde 🙂 Alergiu na mlieko som tiež zvažovala, ale tým to určite nebolo, nič sme nezmenili a teraz v 16 mes. kaká už len 1 krát, občas 2 krát za deň.

molindule
14. únor 2017

@hlina36 Syn mel podobny problem, lekarka doporucila laktobacily, pro jistotu udelala vyter, ten byl negativni. Laktobacily zabrali po prvni davce.