Od kdy dávat Danonino a jiné mléčné výrobky vašim nejmenším?

danonino_lucka
24. únor 2014

Danonino a jiné vhodné mléčné výroby se mohou podávat dětěm od ukončeného prvního roku. V tomto období by děti měli dostávat batolecí mléko a dvakrát denně mléčný výrobek, například na jako součást snídaně jogurtový nápoj nebo na svačinu jogurt či tvaroh a k večeři mléčnou kaši. Podávat mléčné výroky již v tomto období je důležité kvůli správnému růstu kostí, jelikož jsou zdrojem důležitého vápníku a vitamínu D, potřebného k zabudování vápníku do kostní hmoty.

jancip
27. únor 2014

@chris_n
@petrule28 Nečetla jsem celé, ale i nekojené dítě se nemusí od 4.m. přikrmovat...to je přežitek z doby, kdy UM byla jinak koncipovaná.

helulicek
27. únor 2014

@chris_n ano, je pravda, že jsem zatím na mateřské, takže zdánlivě času na nákup bych mohla mít více... bohužel většinou nákupy absolvuji sama s dvěma dětmi, takže času na nějaké čtení též opravdu není, žiji na vesnici, tudíž tu velký výběr nemáme, popřípadě jezdím do města....ale nauičla jsem se.... myslím, že to není až tak složité .... sladkosti (curkovitnky) nekupuji je to spousta zbytečného cukru, éček a všeho možného, takže tam číst nic nemusíš, uzeniny nekupuji, když už tak vysoké procento masa - stačí se zeptat prodavače (řezníka), luštěniny, zelenina, ovoce to se snad řešit nemusí, tam je to většinou ok, pečivo se dá upéct doma a to pečou i lidé co chodí normálně do práce, mají děti... asi je to na delší diskuzi, ale člověk se naučí vše když chce....

Já měla obě děti kojené, ale když to vezmu podle mých kamarádek, které měli dítka na UM buď od narození či třeba 2-3 měsíce, tak stejně začaly nejdříve začátkem 6 měsíce.... osobně si myslím, že je to jen o pohodlnosti maminek, 4 měsíc je brzy na příkrm.... ale jak jsem psala výše, jen to jen o vás rodičích jaké dáte základy dítku...

helulicek
27. únor 2014

@latkovkybrno to jsem ráda, že někdo se mnou souhlasí 😀 Já prostě fakt nechápu, je toho plná televize, net, noviny, myslím že celkově osvěta je velká - jaké hnusy se kam dávají, jaké rizika to představuje a lidi budou nadávat a stejně po tom výrobku v regále sáhnou.... nemyslím tím jen zmiňované mléčné výrobky - hlavně tedy ochucené, ale brambůrky, slazené nápoje, cukrovinky ... jenže to člověk prostě musí chtít a ne se nechat masírovat reklamou a kecama výrobců...

latkovkybrno
27. únor 2014

@helulicek Nevím, možná je to pohodlnější ? Já fakt nevím. Možná i díky téhle diskuzi mi to začíná být fuk co si kdo jí.. Je mi jich akorát tak maximálně líto, ale to je možná vše, no. Každý na svou zodpovědnost.

helulicek
27. únor 2014

Ještě bych byla za názor nutriční poradkyně - co se týče této diskuze o stravování celkově... na to že je to téma měsíce?? tak to po této stránce vázne...

jancip
27. únor 2014

@helulicek No, dávat příkrmy od 4. měsíce rozhodně není o pohodlnosti...spíše o neznalosti...Není totiž nic jednoduššího, jak udělat UM a dát dítěti flašku. Dělání příkrmů je mnohem komplikovanější.

alneka
27. únor 2014

@rzymani A nejde jen o úsporu času, ale i nemalých finančních prostředků. Kdo nechce nic měnit, výmluvu si vždycky najde. Kdo chce, ptá se jak, kdo ne, ptá se proč.

latkovkybrno
27. únor 2014

@rzymani Já vím jak to myslíš, souhlasím, ale osvětu ti přenechám. Nemám na to nervy 🙂

jancip
27. únor 2014

@rzymani Ani to moc ne....dát bryndák, zkusit do dítěte nacpat pár lžiček, které stejně vyflusne, takže pak dokrmovat a k tomu všemu ještě uklidit tu spoušť po jídle kolem a umýt dítě..ta flaška je fakt pohodlnější

punky
27. únor 2014

@rzymani souhlas my jsem nemocni neurofibromatoza a vim ze vsem tem vecem ketere stou nemoci souvisi se da predejit zdravou zivotospravou zaciname koketovet s makrobiotikou 🙂

chris_n
27. únor 2014

@latkovkybrno většina lidí musí ke změně dojít svým vlastním smýšlením a ne tím, že je do toho bude někdo "nutit". Prostě většina si na to musí přijít sama 😉

chris_n
27. únor 2014

@rzymani ja nevim jak ty, ale ja třeba v práci trávila v podstatě celý všední týden. A o víkendu mám jiné starosti, než trajdat po nákupním centru. Ale tím nechci říct, že já jsem ta, co absolutně nečte. Čtu, ale to jen proto, že na to zatím relativně mám dost času, dokud se prcek nenarodí. Ale to už je zase trochu mimo mísu. já jen odpovídala tazatelce, co si myslím, že je příčinou toho, že lidi nečtou.

chris_n
27. únor 2014

@helulicek máte po ruce asi dobrého řezníka. Já v uzenářstvích/řeznictvích, když chtěla vysokoprocentní šunku, tak mi nabídli maximálně 75-80% ☹

punky
27. únor 2014

@chris_n lidl ma dobre sunky a nebo si udelat vlastni suncicku a pak uz nebudete chtit jinou nebo se to tak alespon rika 😉

chris_n
27. únor 2014

@rzymani hele a tím zdravotním pojištěním a tak. To už je kapitola sama o sobě. Stejně tak mě může sířit, že lidi hulí, jak fabriky a my jim pak dotujeme léčbu. To samé u závislých na drogách, alkoholu, atd.... Tohle prostě nevyřešíš. A bohužel je to tak, ale v dnešní době prostě člověk musí myslet jen sám na sebe a svou rodinu. Navíc jak říkám, ty si můžeš (nebo já s manželem) jíst doma sebezdravěji, ale prababičkám na venkově to nikdy nevysvětlím. Oni to prostě nepochopí, tam se vždy jedlo jinak. A já nejsem ta, co by jim s dětmi upírala styk jednou za čas jen proto, že se tam nejí tak zdravě, jako doma.

Ale jak jsme se přesvědčily, ty i já máme na celkové stravování trochu jiný pohled a tu hranici "zdravosti" máme někde jinde 🙂.

chris_n
27. únor 2014

@punky jo jo, o Lidlu vím 🙂 taky je jinde moc nekupuju. A na šunkovar se chystám. Asi si o něho napíšu ježíškovi 😀.

Já fakt nejsem ta, co je jí úplně jedno, co jí. Taky nad tím přemýšlím. Jen to nedodržujeme neustále a stoprocentně. Jak tady byla zmíněná třeba makrobiotika či zatím nezmíněné raw stravování, na to třeba já fakt nemám a ani nechci mít. Není to můj styl života. Ikdyž neříkám, že mě k tomu někdy v budoucnu nějaká životní situace nemůže přivést. Ale v aktuální životní situaci to prostě není můj cíl. Cíle mám jinde.

punky
27. únor 2014

@chris_n my koketujeme s makrobiotikou ale nevarim tak dene. hodne zmenili stravovani nejime tolik maso minimalne a kdyz tak upravene na pare nebo dusene nic tucneho a smazeneho mlecne vyrobky vubec nejime to jsme vyradili uplne a lepek mame take minimalne , hodne lustenin a zeleniny na vsechny zpusoby nas k tomu primela nemoc v rodine ale ja jsem naprosto spokojena nmam vic energie a co se tyce nemocnosti tak obcas nejaka ryma ale zadne horecky nic a myslim ze to je tim ze vim co jime 😉 a hlavne kazdej k tomu musi docilit sam 🙂

rozzaarka
27. únor 2014

@latkovkybrno taky na to nemam nervy 🙂 znami a kamaradi me maji za silence 🙂 a to rozhodne nejsem nejaky extremista 🙂

rozzaarka
27. únor 2014

@punky libi se mi slovo koketujeme 🙂 me nejde nakombinovat ten makrobioticky talir 🙂 bud nemam kvasenoiu zeleninu, nebo lusteniny 😀 ale jinak s tim taky koketujeme 🙂

chris_n
27. únor 2014

@punky přesně, jak říkáš na konci. Každý si k tomu musí dojít sám. A já si třeba skoro neumím představit být bez jogurtu. Já ho snídám s ovocem a ovesnýma vločkama, a vyhovuje mi to. Zeleniny bych musela sníst asi tak tunu, aby mě to zasytilo (a to nemluvím o svém manželovi 😀).

chris_n
27. únor 2014

@rozzaarka a co se komu nelíbí na tvém jídelníčku? mě přijde v pohodě. Alespoň dle toho, co jsme se o tom spolu bavily 🙂 (ikdyž my tak asi nikdy jíst nebudeme 😀).

rozzaarka
27. únor 2014

@chris_n ale, jsem magor a fanatik... protoze maso jime tak 2x tydne a behem tydne mame zeleninove vecere bez masa a lepku... 🙂

chris_n
27. únor 2014

@rozzaarka styď se 😀. Musím říct, že obdivuju vynalézavost toho, jak vařit bezmase 🙂. Hlavně u nás prostě nejsme v takovém rozpoložení, abych H. diktovala, co má a co nemá jíst. Když budu vařit tak, že maso bude 2x do týdne (i se šunkou na chlebu dohromady), tak se mi na domácí jídlo vyprdne a bude chodit na obědy do hospody 🙂. A pokud mu vařím vege-jídlo, tak toho musím nandat o polovinu víc, aby se najedl.

Hele co tak večeříte? To by mě zajímalo 🙂

punky
27. únor 2014

@rozzaarka ono se to poda ja se taky v tom nekdy patlam ale tatka je makrobiotik ma leukemii a pomaha mu to a nevlastni sestre se zmensil po pul roce tehle zivotospravi nador na mozku a my mame tu samou nemoc ktera zpusobuje tyhle svinstva tak proto pomalu na to najizdime samozrejme nekdy hresime ale nepatrne 😉 a nemusi bejt podle me dene lustenina mela by bejt ta kvasena zelina ale ja treba delam Tempech na cibulce jahlovej knedlicek a zeli a ten pickles lusteniny mame obden bud ve formne polevek nebo hlavniho chodu 🙂 ale taky nekdy jeste tapu na to je dobra knizka a ted nevim jestli do zerzana nebo strnadelovi,kazdopadne oba se tomu venujou uz nekolik let 😉