Jaké jsou nejoblíbenější hračky vašich dětí, které nechtějí dát z ruky?

hracky_dekujicz
21. dub 2014

Ahoj maminky, u nás doma bychom si mohli otevřít prodejnu s hračkami. Většina z nich ale leží netknutá na poličce. Kluci si nejvíc hrají na hasiče, proto máme doma výbavu, za kterou by se nemusel stydět žádný hasičský sbor 🙂

lv
21. dub 2014

Dřevěná beruška na tyčce, s tou chodime na každou vycházku, i doma se s ni porad jezdi

hracky_dekujicz
autor
21. dub 2014

@lv My máme doma dřevěného pejska na tyčce. První syn s ním jezdil všude a ten druhý tyčku odmontoval a teď místo ježdění s dřevěným pejskem nahání se samotnou tyčí pejska opravdového🙂

miselinka2
21. dub 2014

dostal nedávno dřevěné autíčko s nářadím které se dá rozebrat a zase sestavit a dá se i tahat to ho ted baví prostě dřevěné hračky jsou asi ty nej

rencadilko
21. dub 2014

Také preferujeme dřevěné hračky. Malej si hrozně rád hraje s puzzlemi dřevěnýma.

lenkalenulka
21. dub 2014

Mala nema urcity druh hracek na kterych by byla nejak zavisla, pohraje si s kdecim minule treba s cervama kdyz byla s tatkou na rybach😀 jinak si treba dlouho vyhraje s malickyma zviratkama a figurkama a jakymkoliv domeckem ...

pepibubu
21. dub 2014

Mám dva kluky, a tak u nás vedou "technické" hračky - Lego, auta, vlaky 🙂

makka
21. dub 2014

Plyšový sup....manžel ho koupil synovi, když mu bylo 6. měsíců... 🙂

hojda
21. dub 2014

Jde se dostat na vaše stránky, aníž bych se musela registrovat? Nemohu se dostat do nabídky.

maudn
21. dub 2014

Máme dva roky a z hraček nás zajímá akorát tekoucí kohoutek a velké papírové kostky a u mých rodičů duplo, ale to asi ze to nemá doma tak často

ludmilad
21. dub 2014

Dřevěné koleje s vláčky a hasičské auto 😉 Bereme vždy s sebou na dovolenou.

kmotrice
21. dub 2014

@ludmilad máme to úplně stejně+popelářské auto

zvirka
21. dub 2014

U nás už od 1,5 roku Lego Duplo, teď od Vánoc k tomu dřevěná vláčkodráha no a plastoví dinosauři, máme jich cca 50, malí, velcí, střední.... A tyhle tři hračky nejraději v kombinaci, takže ohrádka pro dinosaury z Lega, dráha na běhání pro dinosaury z vláčkodráhy, dinosauří školka (z Lega) atd.

yumy
21. dub 2014

Našemu je 7 měsíců a nejraději si hraje s věcma, které hračky nejsou...papírky, obaly, cedulky atd 😀 ale favoritem je momentálně dřevěné chrastítko, to opravdu skoro nedá z ruky 🙂

krabice1983
21. dub 2014

U nás vedou puzzle, všeho druhu, ať dřevené, v knížkách papírové, nebo pěnové co mají v pokoji,jinak venku odrážedla(jestli se odrážedlo považuje za hračku .-) )

dandy12
21. dub 2014

Mám tři kluky a u každého to bylo jiné ale co mají společné jsou hrnce atd.A to i ten můj nejmenší raubíř preferuje.Jsou nám 4 a ted o vánocích dostal kuchynku a v únoru ke 4 narozeninám jsem mu sehnala mikrovlnku i s odštavnovačem.No bič jsem ušila na sebe kuchynka stále vrčí mikrovlnka píská a odštavnováč chrčí 😀 ale jako správný kluk miluje auta a samozřejmě má i dílnu s vrtačkou ale stejně vždycky sebere aku vrtačku tátovi 😀 ale neudělá krok bez plyšového medvěda kterého jsme kdysi vysvobodili z jednoho bazárku no asi to má po mě nesmím vidět nic plyšového jinak to skončí doma 😀

hracky_dekujicz
autor
21. dub 2014

@dandy12 Jsem ráda, že nejsem jediná máma, co kupuje dětem hračky do domácnosti. I u nás je kuchyňka celkem v kurzu, mikrovlnku už nemáme, to mají na hraní opravdovou (neustále vyndávám míčky nebo autíčka, divím se, že ještě funguje😝)

lenkazdenek
21. dub 2014

U starší bezpodmínečně plyšový pejsci,momentálně vede vlčák Rex a Scooby Doo-bere si je do školky,na procházky i do postele,několikrát nás doprovodily i do koupelny a dnes s náma byly i na koledě 😀 😀 mladší momentálně zatím žádný hračky nezajímaj 😀

mafeska
21. dub 2014

vybavení mojí kuchyně 😀 poslední dobou sleduju že dcerka si hraček všimne jen když se hodně nudí a jediné co s nima udělá je to že je vyháže z krabice na zem a jde od nich. Ráda mi se vším pomáhá, vešení prádla-podává kolíčky, vyklízíme spolu myčku, plníme pračku atd.. Ovšem největší dětská zábava je malování pastelkama a knížky (čím barevnější tím lepčí)

kaja23
21. dub 2014

Syn 4 roky vede prčka,vysavač,žehlička s prknem,ale taky lego a zemědělské stroje Bruder.Někdy si vytahá hrnce a vaří,případně dělá bunkr z polštářů od gauče.

llucisek
21. dub 2014

Auta, auta a zase auta - starší zná snad všechny značky (kam se na něj hrabu), pro mladšího je ten starší vzor č. 1, takže čekám, že se značky naučí brzy taky 😉 Krom aut ještě dřevěné koleje a vláčky, DUPLO apod.

weronikav
21. dub 2014

U našeho mrňouse vedou vlačkodráhy a hlavně angličáky a spousta jiných autíček. Každý večer musí mít minimálně tři auta sebou v posteli, bez nich by snad ani neusnul 🙂. Já se snažím mu kupovat i dřevěné skládačky a jiné, ale toho moc nezajímá to nemá kola 😀

eimmy
21. dub 2014

máme 2,5 roku avede kuchynka, pak kasa s nákupním košíkem a dřevěné puzzle

pingrid89
21. dub 2014

U nás je nejoblíbenější zebra od Lamaze a jinak má rád i ostatni hracky od teto firmy. 😉

danunkam
22. dub 2014

Holčičky milují skládací kostky to je u nás asi nejvděčnější hračka, poté jsou top i různé vkládačky at už obyčejné nebo třeba domeček s klíči, lego,kuchynka,knihy, puzzle,pexeso a panenky to jsou hračky, které u nás jedou od rána do noci a i v noci,když se nespí....Podotýkám starší má 2,5 roku a mladší má 13 měsíců..

hracky_dekujicz
autor
22. dub 2014

@lenkazdenek Já právě nemám holčičky a za svoje kluky musím říct, že je plyšové hračky vůbec nezajímají. Mají spoustu plyšáků v posteli a já je akorát každý den rovnám a uklízím ☹ ☹. Já plyšáčky milovala, měla jsem jich spioustu, hrála jsem s nimi divadlo a sbírala jsem mončičáky 🙂

atinkaa
22. dub 2014

@hracky_dekujicz dobry den, u nas u maleho babatienka to boli hracky od Baby Einsteins, milovali obe ich muzicku, kedze narozdiel od fisher Price to hraje klasiku, tak to nerozculuje ani dospelych, po pravde pri kociariku sa zastavil kde kto prave kvoli muzicke - vekovo od 0-99 😉
rovnako tak na doma bol a de facto stale je lamaze domcek, netusim kto a preco tomu vymyslel nazov pyramida ale pisem to tu pre istotu i v regulernom nazve
potom klasika - knizky, drevene kocicky, lego - plysaci najma ak su spojeny s nejakou rozpraveckou
no a dnes ked su obe babulky vacsie tak je to na doma - kuchynka, babiky, vybavenie pre babiky, oblecky
ale u nas i auta - mame polly pocket tak mame vozovy park, ktory nam obdivuju i chlapci, ked zavitaju na navstevu 😉
a na von poriadne odrazadlo, bicykel a pravdaze ide leto tak trampolinka a veci do piesku 😉 🙂

hracky_dekujicz
autor
22. dub 2014

@atinkaa Musela jsem si vygooglit Baby Einsteins, ty hračky já vůbec neznám🙂

lenkazdenek
22. dub 2014

@hracky_dekujicz já si zas vzpomínám jak jsme se sestroumilvaly panenky a barbínky,měli jsme pro ně celé vybavení,starší panenky ani barbínky neberou,dokonce když jednu dostala od nic netušící prababičky,tak se ptala co provedla ,že dostala panennku 😀 u nás vedly od malinka auta ,auta a opět auta,teď tak 2 roky se to změnilo na plyšáky-nejvíc teda na pejsky a jsem ráda aspoň za to 🙂

atinkaa
22. dub 2014

@hracky_dekujicz preto som ich tu uviedla, lebo je to fajna vec a nepoznam deculko,ktore by to nezaujalo 😉 a konk. uplne top do rucky, do kocika, na cesty je toto http://ecx.images-amazon.com/images/I/71kVNVXXS...

pavlinamaminka
22. dub 2014

Naše holčička má nejoblíbenější hračku panenku Llorens. Tady se na ní můžete podívat, je úžasná 🙂 http://press-pygmalion.cz/42430-daniela-llorona/ .