Jaké jsou nejoblíbenější hračky vašich dětí, které nechtějí dát z ruky?

hracky_dekujicz
21. dub 2014

Ahoj maminky, u nás doma bychom si mohli otevřít prodejnu s hračkami. Většina z nich ale leží netknutá na poličce. Kluci si nejvíc hrají na hasiče, proto máme doma výbavu, za kterou by se nemusel stydět žádný hasičský sbor 🙂

laurital
22. dub 2014

U nasich holek vede od mala jakakoliv stavebnice, modelina a obycejne pastelky a papir 😉.Obe jsou pomerne hodne kreativni a rady cokoliv tvori, modeluji, montuji, lepi a vystrihuji atd...

vajli
22. dub 2014

U čeho stráví nejvíc času naše děti (holka a kluk) : stavebnice - Lego, Seva a k tomu pár panenek nebo figurek, zvířátek a hned si vymýšlí příběhy a jako další mají úspěch fixy a papír.

rene_quatro
22. dub 2014

škoda, že se nelze podívat do katalogu hraček, které nabízíte. Nerada dělám reklamu zadarmo něčemu, co neznám... 🙂
@hracky_dekujicz

hracky_dekujicz
autor
22. dub 2014
lyndina
22. dub 2014

náš malej miluje autíčka, prostě je zbožnuje, takže u nás tedy jen autíčka, autíčka a zase autíčka 🙂 má jich už pěknou sbírku, ostatní hračky prostě vyčkávají v pokojíčku 😀 občas si zapne psa fisher price, občas si sestaví dřevěný vláček s vagonky, občas se pomuchluje s plyšáky. Hračky mu také šiji, ale s těma si hraje taky minimálně 🙂 má oblíbeného Pua, s tím ale jenom usíná. 🙂

caroliine
22. dub 2014

Náš malej Filda miluje vláčky a auta ,hodně často si hraje s dřevěnýma kostkama a staví "garáže" pro autíčka 🙂 jinak y plyšové hračky má rád medvěda od fisher price a snaží se po něm opakovat nebo mu odpovídat na to,co říká. hračky co měl jako miminko,předal malému bráškovi a sním si hraje asi nejčastěji a každý den 🙂

tiburcia
22. dub 2014

Nejlepší je dřevěná kuchyňka a vše co se vaření týče 🙂

dandy12
22. dub 2014

Nějak jsem zapomněla zmínit kasu a nejhorší na tom je že k tomu má spoustu těch miniatur z Penny marketu pořád po něčem šlapu 🙂 no co se té kuchynky týče tak jeho nádobí mu nestačí a že ho má snad víc jak já 🙂 vytahá ještě i opravdové no a já ve finále hledám vařečky pokličky atd 🙂 pořád říkám že kreativní hračky jsou nejlepší.U staršího syna nebyly nějak k dostání což je 19 let zpátky ale u toho nejmladšího co mám je to jednodušší zas naopak se těžko shání ty obyčejné hračky a pokud se seženou jsou neskutečně drahé.Ale už se těším až bude mít hotový svůj pokoj a všechny jeho hračky zmizí z obyváku 🙂 😀 ke všemu je hudebně nadaný takže tu ještě má klavír a bubny no a to mi pak hlava nepobírá už vůbec nic 😀

kikimaruska
22. dub 2014

U staršího dřevěné vláčkodráhy a vše k nim. U mladšího hrací panel se zvuky zvířátek.

pavlapl
22. dub 2014

Mojí dceři je 7 a neobejde se bez makeupu a televize. Klukovi jsou 3 a nedá z ruky hokejku a rukavice na hokej. Asi mám divné děti ale hračky je vůbec nezajímají.

germaine
22. dub 2014

Moje starší dítko miluje už delší dobu hasiče...jelikož babička je neuvěřitelně šikovná, vyrobila mu jedny obr veliké...takže u nás požárník Sam pořád hasí a hasí 😀

hracky_dekujicz
autor
23. dub 2014

@germaine To je krásný Jupiter, máte neskutečně šikovnou babičku. To by i u nás doma mělo obrovský úspěch 😎

anetad
23. dub 2014

no naše malá má dva medvědy a bez nich ani ránu. Tak když jdeme ven jdu já malá a medvědi někdy si připadám jak krotitelka dravé zvěře 😀

lucuschka
24. dub 2014

Momentálně má Sofinka období miminek živých i hraček, takže u nás vedou mimina panenky... 😀

hracky_dekujicz
autor
24. dub 2014

@pavlinamaminka Krásná, vypadá jako opravdová 😉 🙂 🙂

hracky_dekujicz
autor
24. dub 2014

@pavlinamaminka Krásná, vypadá jako opravdová 😉 🙂 🙂

hracky_dekujicz
autor
24. dub 2014

@atinkaa A jak ty hračky vychází cenově oproti hračkám FP?

sona_dekujicz
24. dub 2014

u nás v necelých 3 let vedou hasiči. Ale orientace na auta všeho typu je obrovská. Máme jich opravdu dost..a budou stále další a další.. ach jo.

germaine
24. dub 2014

@hracky_dekujicz Já vím, máme...zrovna nedávno mu dělala papírovou velkou perníkovou chaloupku 😉

krystalka
24. dub 2014

U nás už asi od 2 let vede dřevěná vláčkodráha, máme už toho tady za těch pár let neuvěřitelnou sbírku, má k tomu i pendolino na dálkové ovládání 🙂 , teď je mu 6 a pořád to má téměř denně vytažené a pořád chodí s tím, že by k tomu ještě něco nutně potřeboval 😀 ....a dalšími milovanými hračkami jsou kloubové autobusy s otevíracími dveřmi, kloubová tramvaj, taky s otevíracími dveřmi a autobus na dálkové ovládání, pak ještě odmalička miluje dřevěné kostky - mosty, stříšky, válečky...takovou tu klasiku, to je v podstatě jediná stavebnice, která se opravdu ujala, Lego tady leží a práší se na něj.... pak ještě častěji vytahuje angličáky a podložku se silnicemi a to je tak všechno...zbytek hraček by tu ani nemusel být 😉

stellischa
24. dub 2014

@germaine nádherné auto a super šikovná babička 🙂

sona_dekujicz
24. dub 2014

Ale stejně si nejraději hrajě s reálnými věcmi, typu nářadí za tatínkova kufříku, na zahradě lopatky a vše co se nelíbí mamince. Věčně chodíme ze zahrady špinaví od hlíny a písku, neustále se něco nakládá a převáží na autech a bagrujeme bagříkem🙂

atinkaa
25. dub 2014

@hracky_dekujicz cenovo?nijak extra som to neskumala ale asi ako vsetky certifikovane babatkovske - lamaze, galt, haba, Baby Einstein su cenovo kus vyssie, ale za to bezpecne najma pre drobne mimi
ved ak si to vygooglite na Amazon tak to je i s cenou... 🙂