Při kterých reklamách neodtrhnou Vaše děti oči od obrazovky?

hracky_dekujicz
25. dub 2014

Ahoj, zajímalo by mě, jak vaše děti reagují na televizní reklamy. Jaké reklamy na hračky na ně nejvíce působí?
U nás nejlépe fungují reklamy na akční hrdiny - Transformers, želvy Ninja, Spiderman i LEGO. Samozřejmě pak máme doma celou sbírku těchto hraček 😎 😎

camelinka
25. dub 2014

@hracky_dekujicz U nás hračky nic moc, spíš jídlo 😀 😎

holubice.petra
25. dub 2014

@hracky_dekujicz u nas ted frci matonka 🙂 lev a orel 😉

jezevec
25. dub 2014

na hracky nevim ale u male necele dva roky jasne vede ALZA 😀 to uplne sili, kor kdyz pak ufona nekde vidi, trva to snad uz pul rok, sto tabletu tydne 😀 😀 😀 😀 ...syn na nektere reklamy lega rika sve oblibene "husty"

camelinka
25. dub 2014

@jezevec jo, ten zelenej skret nam nejde z hlavy nikomu 😀 😀 😀 😀

llluckaaa
25. dub 2014

Na reklamy na hračky děti moc nereagují (možná je to tím, že se moc nedívají na pořady v televizi a spíš pochytí nějakou reklamu mimochodem, když se dívám někdy já). Jednu dobu syna fascinovala reklama "... I banku můžete mít rádi." a přál si na Vánoce ibanku 😀

speedygon
25. dub 2014

Na hračky, to by chtěla pomalu všechny....a taky na dobroty čumí ráda a samo, že by taky chtěla 😀 😀 😀

kathy.skal
25. dub 2014

tak aktuálně nemůžou odrthnou očka od reklamy na jahody v akci, které mají v Albertu 😀 A moooc si ty jahody přejí 😀

anetka1701
25. dub 2014

Nemáme televizi, věci dětem pouštím jen přes PC :o) Na reklamy mám ad-block a jinak je okázale ignorujeme jak já, tak moje děti :o) Dělala jsem mnoho let v marketingu, tak jsem si k reklamám vypěstovala dost solidní negativní vztah :o)

ange_de_la_morte
25. dub 2014

Snažíme se televizi sledovat minimálně a s malým pokud možno vůbec ne, ale když už nějaké reklamy vidí, tak jednoznačně největší zájem jeví o reklamy na kočičí žrádlo - vždy je nadšený že je tam kočička. Jinak jsou mi reklamy dost proti srsti, protože ta podprahovka je fakt šílená, stačí kolik reklam člověk potká při procházce městem nebo na nákupu, natož v televizi

majatob
25. dub 2014

při žádných - nemáme televizi 😀

kajovaevicka
25. dub 2014

Alza a jakákoliv, kde jsou malé děti🙂

nunacek
25. dub 2014

Doma dcera na TV nekouká (pohádky pouštíme na PC, na tabletu, na mobilu). A na návštěvách ji zaujala reklama na Alzu a ČEZ 😀

saminomimino
25. dub 2014

Asi jsme divní v této době,ale děti neznají reklamy,nemáme klasické TV programy,myslím že reklamy dětem jen ještě více vypatlávají mozek a samozřejmě jsou situovány tak aby to děti chtěli,vše ,dětská "jídla" plná sraček,jako kostíci a podbně pak hračky,plno "nutných" krámů a navrch krásně zpracované dětské mozečky na konzum a totálně vygumovanost,ne děkuji,i kdybych TV s programy měla,děti reklamy neuvidí,na to své děti příliš miluju

luciinka001
25. dub 2014

My koukame na Jim jam 😀 a tam jsou reklamy jen na pohadky 🙂 ale kdyz koukame treba na novu tak vsecko co hodne blika a nebo je to nahlas 🙂

killi
27. dub 2014

Na tv nekoukáme, takže žádné. Dcera má na vše svůj názor není ovlivněná těmi nesmysly, které nám předkládají. A jak už tady bylo psáno, reklamy jen vymývají mozky. 😢