SOUTĚŽ: páteční soutěž s BeatBo a o Beatbo je připravena. Jdete soutěžit?

misa_fisherprice
Moderátor
10. lis 2017

Dobré ráno, děti a rodičové,

je tu pátek a s ním naše soutěž o velkého BEATBO kamaráda. Ale prosím, ještě než-li se rozhodnete soutěžit, tak se usmějte a řekněte si, že je to vše jen hra a soutěž. Jde nám především o to, abyste měli príma den s vašimi dětmi, byli jste všichni pohromadě a smáli se🙂. Pokud souhlasíte - pojďte hrát o BeatBo kamaráda.💃

Zadání soutěže - vytvořte s vašimi dětmi ZAHRADU SMÍCHU FISHER PRICE. Můžete jí nakreslit, vymodelovat, nalepit, vystříhat, načmárat, vydlabat, vytesat... Opět nechávám na vaší fantazii. Nápověda - zahrada smíchu může být se zvířátky, ovocem, hračkami... Vaše výtvory vyfoťte a pošlete nám je.
Doba trvání soutěže - 10.11. 2017 do půlnoci
Vyhlášení výsledků - 11.11. 2017 během dne
Výhry soutěže - 10 velkých BEATBO kamarádů (33cm výška😅) :👦

Všem soutěžícím hodně inspirace a hlavně SMÍCHU. Bavte se, užívejte si a nezapomeňte: ,, Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!"😇

Míša&BeatBo kamarádi😀

uglyduckling
11. lis 2017

@hani1234 Já vždycky říkám, že jo to můj rebel 😀 A po těch třech týdnech doma kvůli marodění začínáme blbnout nuda nenuda 😀 😀 😀 Už ať je zase jaro.... 😀

hani1234
11. lis 2017

@uglyduckling Tak dlouho doma .. Už se vůbec nedivím , ze je tak otrávený !
Jej , tak to by si výhru zasloužil jako sůl ✊️

janickaavitecek
11. lis 2017

@misa_fisherprice noo prosinec uz bude horsi,uz pres ten pupik nejsem moc schopna kloudnych pohybu😂😂

janickaavitecek
11. lis 2017

@hani1234 minimalne v lednu se na nas usmeje stopro🙂

uglyduckling
11. lis 2017

@nikinelinaty Taky mám občas trochu pocit, že je takový můj mimoň roztěkaný, ale zatím to přisuzuju tomu, že je to hold rebel, má svou hlavu a svůj svět 😀 A ke všemu je to teda hrozná cíťa, takže běda jak uděláte krok špatným směrem 😀 Někdy je to sranda někdy bych ho chtěla za nohu přimknout k babyboxu, ale tak nějak tajně doufám, že všude je něco a nejsme jediní 😀 😀 😀

hani1234
11. lis 2017

@janickaavitecek Paaani, vy budete mít tu nejkrásnější výhru ze všech .. Tu nic nepředčí . Vím, o čem mluvím . 😍

uglyduckling
11. lis 2017

@hani1234 Bohužel :/ Už jsme z toho na nervy :/ Nejprve to byla jenom rýma, ale pak se opět vyklubala akutní laryngitida atd. ... No užíváme si to plnými doušky 😀 Podzim "fakt miluju" 😀 😀 😀 Snad už bude líp ;) Jestli ne, tak volám do Bohnic ať mi tam drží pokoj 😀

janickaavitecek
11. lis 2017

@hani1234 jojo to vime a moc se tesime🙂

ivca1986
11. lis 2017

Vítězům moc gratulujeme! 👍😀 A ostatní holky nesmutněte. Naše holky jsou nemocné už přes měsíc, je to těžké byt

igiana
11. lis 2017

A když se tu tak smejeme tak teraz som prišla do kuchyne a našla som si na obed tohle ako se na mne smeje (deti mi naložili)🙂

ivca1986
11. lis 2017

s něma pořád doma, ale tyto hry zabaví alespoň tu starší. Je to super, jen tak dále. Blbne mě mobil, tak se omlouvám. 😝

xyz123xyz
11. lis 2017

@misa_fisherprice áááááá to není možný 🙂 Musela jsem si kliknout na vlastní nick u výherců, jestli jsem to fakt já 🙂 Strašně moc děkuju za moje kluky, kteří se zblázní radostí 🙂 To je poprvé, co se dneska těším, až se po poledním spánku vzbudí a budu jim to moc říct 🙂 Díky, díky, díky 🙂

radkamorrisova
11. lis 2017

Gratulujeme všem výhercům 🌷.
Já si nejvíc užívám, když vidím, jak je malý při tvoření šťastný. Je mu úplně jedno co děláme, hlavně že to děláme spolu. ❤

simasla
11. lis 2017

I my vsem moc gratulujeme. At se detatkam Beatbo moc libi.

beruszka82
11. lis 2017

@radkamorrisova ano o o tom to je být přeci spolu,blbnout a dovádět,nic není víc než dětský smích... ❤

radkamorrisova
11. lis 2017

@beruszka82 Přesně, já taky miluju, když se všichni sejdeme. Malý to má taky tak. Úplně se tetelí blahem, když jsme všichni spolu. Stačí jen, abychom s ním zalezli do jeho stanu 😀.

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

všem moc děkuji za komentáře ...ano, nejdůležitější je být spolu a proč ne, třeba v dětském stanu😅. Hezké odpoledne všem a k večeru se něco chystá.....pštpštpšt....Míša

hanica83
11. lis 2017

Moooc gratulujeme vítězům. A tiše závidíme, ale jen v dobrém 🙂 Náš výtvor určitě nebyl hodný výhry a některé výtvory tady byly opravdu úžasné!
Ale budeme muset napsat Ježíškovi, protože ten náš tanečník momentálně pokaždé, když uslyší nějakou hudbu, všeho nechá a začne se pohupovat v kolenou 😀 Pak zas přestane a pokračuje v rozdělané činnosti. Je to strašně srandovní, takže Beatbo bude parádní kamarád 🙂

jajinka83
11. lis 2017

Také gratulujeme a my si hold Beatbooťáka pořídíme k vánocům 😀

minonnka
11. lis 2017

Gratuluji a přeji ať se dětem hračka líbí, robotek vypadá jako super společník 🙂

daru2
11. lis 2017

Taky moc gratulujeme! 🙂

lucka2092
11. lis 2017

Děkujeme strašně moc, máme obrovskou radost

mykolaapsi
11. lis 2017

@misa_fisherprice Teda, nemám slov. Nejenže jsme si včera zpestřili cestování, ale zároveň jsme i vyhráli. Moc Vám děkujeme, kluci budou nadšení. Gratuluji ostatním vybraným a přeji hodně úsměvů všem dětičkám. 🙂

k_pusinka
7. pro 2017

@misa_fisherprice BeatBo akorat dorazil 🙂 moc dekuji 🙂

luciska82
7. pro 2017

@k_pusinka Jeeee, tak to je super!!! U nás stále nic:( Čekáme a čekáme...

mykolaapsi
7. pro 2017

Taky cekame.ale vcera mi prisla SMS od pisty,ze balicek prevzali do prepravy,tak snad uz se taky brzy dockame 😊.

lucka2092
7. pro 2017

@misa_fisherprice nám dnes taky přišel, mockrát děkujeme

koncita
7. pro 2017

Právě tu byl pošťák 😉 děkujeme ještě jednou moc 🙂

rottentocore
8. pro 2017

Beatbo je doma. Děkujeme moc🙂

mykolaapsi
8. pro 2017

Hurraaaa,taky jsme se dockali 😊. Je super,ještě jednou děkujeme.