Co si představíte pod značkou Hami?

mleka_hami_andrea
13. led 2014

Když se řekne "Hami", co se Vám ve spojení s touto značkou vybaví?

madormi
13. led 2014

Jediné UM, které vzala má dcerka na milost, když jsme ve 14 měs přestala kojit 🙂

romcovaklarka
13. led 2014

V hlavě mi první naskočí "Hami jako od mámy" 😀 Jinak obě děti mám kojené, ale malá papá Hami příkrmy a chutnají jí moc. Když jsme s nimi začali v 7. měsíci, byla jsem v šoku, že jaké "velké kusance" pro ta malá miminečka 😅 ale dala to v pohodě hned od začátku. Jsem s nimi spokojená.

sonik05
13. led 2014

Pod značkou Hami se mi vybaví předřažené skleničky s příkrmy, které jsem kdysi kupovala. Když vidím teď tu cenu, tak raději začnu vařit.
Mléka jsem nezkoušela, kupovala jsem tenkrát značku Baby lactum...bohužel se již nevyrábí ☹

ivca_doubek
13. led 2014

"Hami jako od mámy". Jinak fajn příkrmy, pochutnával si Matýsek, Kubík ještě čas od času dostane na cestách do 36 měsíců.

zunem
13. led 2014

stejně jako Sonik05 🙂

mamkamarketa
13. led 2014

Polsko 🙄

klaire22
13. led 2014

Skleničky, mlíčko - obojí mi dcerka jedla. Já teda primárně dcerce vařila, ale když jsme jely někam na výlet, tak jsem skleničku od HAMI brala sebou, protože ty jí chutnali 🙂 Jinak mlíčko pije ještě dnes, střídáme tuto značku ještě se sunarem complex 🙂

petulinka_2012
13. led 2014

Hami příkrmy a kaše,které malej miluje🙂) příkrmy dáváme jen občas když někam jedem ale také mu chutnají.

petrajurinova
13. led 2014

Příkrmy ani UM jsme nekupovali (Hami ani jiné) - vařila jsem doma a děti byli závisláci na mateřském mlíku. Takže první co se mi u značky Hami vybaví jsou sušenky Hami Safari, které obě děti milujou ještě teď (v 7 a 4 letech).

antarres
13. led 2014

Super příkrmy, nejvíc jsme jěli na masozeleninové mrkvové, s kuřecím mase, krůtím masem, králíkem, nja květáku a brokolici, ovocnou jsme kupovali jablko, hrušku...když si člověk vychytá slevy a nakoupí víc najednou, tak vcelkem ušetří, obě dcery je jedly, mladší delší dobu, protože již od 4. měsíců jsem nemohla kojit.

kikimaruska
13. led 2014

Mám malého na Hami mlíčku, jelikož krásně voní, malému chutná, dobře se rozpouští a nemáme po něm zažívací problémy 🙂 , kupuji jen v akcích, kdy vyjde krabice za přijatelnou cenu oproti některé nejmenované konkurenci...Jinak máme od kamarádek i sama co sem koupila i kašičky a příkrmy s masem, které doma běžně nejíme (krůta, telecí,jehněčí,králík....), tak aby měl obohacený jídelníček a jsem spokojená. Ano, ceny tady v ČR jsou celkově přehnané oproti třeba Německu, kam nyní jezdíme (i po oslabení koruny) a pokud kupuji tady, tak jen ve slevových akcích atp. Celkově ale značku Hami mám moc ráda.

mafeska
13. led 2014

CO si představím, skleničky s příkrmama, kaše, umělá mléka, šťávy prostě dětskou výživu. Od této značky jsem kupovala jen ty štávy protože se mi na nich dcerka rozpila (kombinovala jsem ještě s hipp). Skleničky jsem naštěstí nemusela kupovat, nejí je a s pohledem na jejich ceny mi to ani nevadí a vyvářim jí obědy s radostí. KAši jsem koupila jen jednou, mléko dávám od jiné značky. Zkoušela jsem i mlíčko s kaší, ale to nesedlo zase bříšku.🙂

mmiirrkkaa
13. led 2014

Hami Hajaja 🙂

moudivlacek
13. led 2014

ovocne presnidavky

leikkka
13. led 2014

vše co hami vyrábí, my jen využíváme mléčné produkty, jinak ostatní mi děti nevzali, holt doma je doma 🙂

katyxq
13. led 2014

Skleničkové přǐkrmy, kaše a UM, věci co nekupuju a brožurku o zavádění příkrmů, kterou jsem se neřídila (neb dospět k bojkotu kojení nebyl můj cíl) a malá se s ní zabavila asi půl hodiny, jak ji nadšeně škubala.

llluckaaa
13. led 2014

UM, skleničkové příkrmy, přesnídávky a brožurku.
@katyxq 😀 😀 😀

aideen
13. led 2014

Přeslazené instantní kaše a přeslazený granulovaný čaj, které jsem z neznalosti u prvního dítěte kupovala 😉
@katyxq 😀

iluss
13. led 2014

Nejlepší kaše - děti mi jiné nejedly a hlavně skleničkové zeleninové příkrmy.

mnaulink
13. led 2014

vyhozené peníze, žádné z dětí mi to nejedlo...

kmotrice
13. led 2014

napapané bříško 🙂- muj malej miloval mlíčka ochucený

littlemousecz
13. led 2014

"Je pryč.Není. Hami jako od mámy" 😀 a jinak kaše nacpaný zbytečně cukrem a masozeleninový příkrmy, který občas kupujeme na cestování nebo pro hlídače, ale jen když je nějaká dobrá sleva. Jinak radši vaříme doma sami.

incognito
13. led 2014

Presnidavky, kterymi jsem se 14 dni zivila po operaci zubu a slogan "Hami jako od mamy" 😉

karlam
13. led 2014

jediná značka mlíčka, kterou moje dvojčátka jedly a neměly po něm bolení 🙂

m_d
13. led 2014

Momentálně naše vysvobození, protože malá nechce jíst. Takže Hami masozeleninové příkrmy za nás super 🙂

radushka1
13. led 2014

Přesnídávky - Hami 100% ovoce, i masozeleninové příkrmy, které dáváme buď na prostřídání, ať má změnu, ale hlavně když někam cestujeme. Malá mi jí krásně obojí. Co nám nejede jsou ale kaše, ale to asi bez ohledu na značku.

inza_ivd
14. led 2014

jedny z mála co nemají ovocné příkrmy doslazované...kupujeme, ale zásadně v akci jinak se to nedá....a převážně ovoce co není dostupné (cenově)...
Masozeleninové příkrmy také, ale opět jenom v akci (jako i od ostatních výrobců) a s masem které běžně nekupujem (telecí, jehněčí...)....jeno jedno velké mínus a to že jsou vyrobené v Polsku (i když se jich třeba ani polák nedotknul a jenom mačká tlačítko... 😀).
Kaše, mléka nepoužíváme dáváme přednost jiným značkám. Naštěstí malej jí všechno a je mu jedno zda to je dělané doma či jaká to firma připravila skleničku 😀

abalajda
14. led 2014

Od Hami jen mlíko,protoze jsem kojila jen dva měsíce,pak jsem přišla o mlíko, jinak jsem malý všechno vařila doma...

jimmy1
14. led 2014

Hami Frutapura (100%ovoce) a Hami Méďánci 😵 ale ty ceny 😝

climb10
14. led 2014

co se mi vybavi pod pojmem Hami? fuj, ble... takovy humus bych svemu diteti nikdy nedala... a nejedna se pouze o Hami, ale o vsechny takoveto "vyrobky" ..... 😅