VELKÁ SOUTĚŽ: Hrajeme o 50 příkrmů HiPP

lidka_hipp
15. pro 2014

Mám tu další soutěž pro všechny maminky, co sledují naše Dni s HiPP 🙂 Jak by se vám líbilo vyhrát balík hned 50 příkrmů HiPP? A právě takový balík tu mám připravený pro jednu z vás!!!

Stačí poslat fotku svého miláčka s jídlem a napsat, co papá nejraději 🙂 Odpovídat můžete do neděle 21. prosince do 12 hodin. My pak vybereme jednu maminku, která od nás obdrží velký balík plný dobrot 🙂 V neděli večer pak oznámíme její jméno.

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám vašeho miminka. Vyvíjíme je s odborníky na dětskou výživu. Dbáme na to, aby naše potraviny byly opravdu kvalitní. Nepoužíváme žádná umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva. Každá surovina, kterou zpracováváme, musí projít systémem přísných kontrol a testování. Proto také v našich příkrmech nenajdete rezidua pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a jiných škodlivých chemikálií.

Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat.

luca16
15. pro 2014

Nejraději papá plodovou vodu 😉 Brzy se ale narodí a to teprve bude jedlík po rodičích. Maminka miluje přesnídávky už od malička a drobeček bude určitě po ní 🙂

mulenka
15. pro 2014

@lidka_hipp Dýně je prostě nejlepší!!!! 😀

zudii
15. pro 2014

My máme nejraději zeleninu s masem a bramborovou kaši 🙂

pidisek
15. pro 2014

tsss.... si mysleli, že si v měsíci tu flašku s Hipp mlíčkem neudržím sám 🙂 tak jsem jim to ukázal 🙂

llluckaaa
15. pro 2014

Naše Zlatíčko má nejraději rybu 😀
Ale ne, teď vážně, jsou jí 4 měsíce a pije jenom moje mlíčko, jenže bohužel nemám žádnou hezkou kojící fotku 😉 Na příkrmy se chystám v novém roce a pár skleniček by se nám hodilo 🙂

lenkaatom
15. pro 2014

U nás nejvíce chutnala, když byl syn mladší dýně a mrkvička a teď nejvíce chutná jakákoliv zelenina s masem a bramborovou kaší, nebo rýží. 🙂

terkaz
15. pro 2014

Noo, tak zatim se pereme s mrkvickou 😀 Ale verim, ze nam budou casem chutnat i jine dobroty 🙂

blahova_andrea
15. pro 2014

naše Monička naštěstí zatím nejraději papá mlíčko od maminky, ale po Novém roce už jdeme na příkrmy

marketahe
15. pro 2014

zatím nejraději baští mlíčko od maminky, ale začínáme spříkrmy a nejvíce mu jede petržel 🙂 i když včera měl dýni a také mu moc chutnala

anetaben
15. pro 2014

moje 5 letá nevlastní sestřička 🙂 papá nejraději brambůrky se smaženým květákem a k tomu musí mít colu 🙂

ivikpunk
15. pro 2014

my máme rádi batáty, jablíčka, a hlavně kašičky.

lejla29
15. pro 2014

U nás se papá pouze BIO jídlo, takže na jaře a v létě je to vše, co zahrada a rybníček dá a v zimě zásoby z mrazáku a vše od HIPP. Sofinka má nejradši těstovinové HIPP skleničky a kelímky. 😀

yvonneullmann
15. pro 2014

Nas drobeček nechce vubec jist varene polivecky takze jsme.radi ze papa aspon vaše prikrmy zeleninkove ktere mu moc chutnají... Pak je zamilovany do jogurtovych s ovocem ktere se daji malo kde sehnat. Moc bychom radi vyhrali vase příkrmy protoze je to jedine co nam ten kulisak papa...

whatty
15. pro 2014

takhle papáme mi 😀 mrkvička z bramborem nám nejedou ..mlíčko je lepší 😒 ale snad to časem bude chtít jsme teprve na začátku 🙂

aniee
15. pro 2014

Nejradeji papame ukradnutou cokoladku :D

verunkaw
15. pro 2014

Moc rád papám rýžové křupky 😉

irenoslava
15. pro 2014

nejradši mám kačenu, už mi chybí jen knedlík a 🙂

barinkas
15. pro 2014

co mám nejraději? 😀 přece zmrzlinu 😀 ale jen v létě...
Jinak nejvíc papám maso... přílohy nechci, takže ze všeho vyberu maso a zbytek nechám..

germaine
15. pro 2014

Mám jednu historku, jak můj starší syn kdysi, byl mu tehdy tak rok, snědl masařku...

Máme tři francouzská okna v obýváku, samozřejmě jen s žaluziemi, pamatuju se tehdy, že jsem slyšela bzučet velkou mouchu...zalétávali za žaluzie a Štěpí zřejmě ji žaluziemi přimáčkl, proto mu vypadla přímo k nohám, jak tehdy na žaluzie lezl, prostě jí popad. najednou koukám, že ztichnul...když jsem doběhla, už něco žvýkal a v ruce mu zůstali jen dvě velké křídla...fotku jsem tehdy nezvládla, tak posílám jinou našeho jedlíka 😀

hanach93
15. pro 2014

Nejradši má špenát a nejlíp,když ho jí sama 😀

zuzmenda
15. pro 2014

Moje dnes 5 měsíční dcera je plně kojená, takže nic jiného než MM nezná. S příkrmy ale začínáme symbolicky 1.1.2015 a už se obě těšíme na objevování nových chutí 🙂
(Na fotce má 5 dnů a je to její jediná fotka, kde jí.)

aneta15
15. pro 2014

Nejvíce chutná to, co se může pořádně rozlemtat 😀

dorkaa
15. pro 2014

Jéé, tak tahle soutěž se mi obzvlášť líbí, jelikož náš Adámek „skleničky“ stále papá, i když je mu 21 měsíců. Tedy né že bych se tím chtěla chlubit, ale od malička mi snědl jakýkoliv masozeleninový příkrm, který jsem mu otevřela. Takže když prostě nechce jíst, co maminka uvaří, sáhnu do naší zásoby a vylovím nějakou skleničku.
Řekla bych, že nejvíce Adámkovi určitě chutná řepa s jablky a hovězím, špenát a samozřejmě suché špagety 🙂).
Z tohoto vánočního dárku by měla určitě největší radost tatínkova peněženka 🙂).

zimkova
15. pro 2014

Dobrý den, Davídek by papal nejraději krémy a mastičky všeho druhu. Rád do nich kouše a otvírá je zoubky. Jinak milujeme všechno jídlo. Rádi papáme a nic se nešklebíme. Nejraději všek máme těstoviny a rajskou polévku. Ze skladkostí vyhrává marcipán 🙂 Na fotce je Davídek jak baští připravenou čalamádu, která se ještě bude sterilizovat. Moc mu chutnala. 🙂

simijj
15. pro 2014

Mam 2 kluky a kazdy je uplne jiny ,prvni je sice kus chlapa,ale co se tyka jidla je dost vybiravy a to jiz od miminka kdyz se konecne po 3 mesicich naucil jist prikrmy jedl jen Hipp brokolici,dyni...ted ma nejradeji spagety a gulasovou polivku,za to nas mrnousek basti krom cervene repy uplne vse, diky bohu neni vybiravy 🙂 a rad zkousi nove a nove chute 🙂

jaja01k
15. pro 2014

U nás je momentálně velmi oblíbená červená řepa a na čerstvém vzduchu chutná nejlíp 🙂

xcere100
15. pro 2014

Momentálně dnes je hitem špaldové linecké (nešlo nevyfotit) 🙂)) Ale teď zcela upřímně, nic Aničku nepotěší stále tolik jako lahvička mlíčka (a to je jí už 9 měsíců)!

twoangels
15. pro 2014

Pekelně se soustředím... 😀

kejny
15. pro 2014

u nás vyhrává všechno co chutná po banánku, ať je to kašička, ovocný příkrm nebo obyčejný banánek 🙂 ale nepohrdne ani vlastním palcem 🙂