VELKÁ SOUTĚŽ O 60 PŘÍKRMŮ HIPP

lidka_hipp
28. dub 2015

Slíbila jsem vám další soutěž o pořádný balík dobrot HiPP a tady je 🙂 Mám tu připravený balík 60 příkrmů HiPP, který vyhraje jedna z vás 🙂 Stačí, když napíšete, jaký příkrm má váš miláček nejraději a proč 🙂

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám vašeho miminka. Vyvíjíme je s odborníky na dětskou výživu. Dbáme na to, aby naše potraviny byly opravdu kvalitní. Nepoužíváme žádná umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva. Každá surovina, kterou zpracováváme, musí projít systémem přísných kontrol a testování. Proto také v našich příkrmech nenajdete rezidua pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a jiných škodlivých chemikálií. Aby naše příkrmy mohly nést HiPP BIO pečeť kvality, musí splnit ještě přísnější normy, než jaké určuje zákon. Více o HiPP BIO pečeti kvality: http://goo.gl/fTrltc

Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat. Více o systému našich kontrol: http://goo.gl/SwNflN

lenkaatom
28. dub 2015

Náš malý jedlík má rád skoro všechno, teda pokud není nemocný to pak do něho nic moc nedostanu 🙂 Ale co mu nejvíce chutná jsou od Hippu Boloňské špagety to je "mňamka" 🙂, kterou bych s chutí snědla i já a také těstoviny s mořskou rybou a rajčátky 🙂 🙂

mysicka_lb
28. dub 2015

Náš prcek je hubený jako lunt a jídlu obecně moc nedá. Strašně rád ale napodobuje maminku a tatínka. A tak toho využíváme a jíme před ním také dětské příkrmy, samozřejmě za pomlaskávání "mňam, mňam, mňam". To ani předstírat nemusíme, protože ty od Hippu jsou opravdu vynikající. Prckovi nejvíce chutná vždy ten příkrm, kteý zrovna jí maminka nebo tatínek🙂.

rawenna
28. dub 2015

U nás nejoblíbenější jídlo: brambory s králičím masem a fenyklem. Manžel zastává názor: každý den máme králííka... ani Puňťa už to nežere, viď Puňťo, že už taky nechceš králííka... 😀 Ale naše malá ho miluje 🙂

a_nnysek
28. dub 2015

Já jsem šťastná máma, protože náš prcek sní všechno, a to je taková tyčka 😀 Zelenina, maso, ryby, ovoce, opravdu není nic, co by mu nejelo, a já jsem za to vděčná..Když bych měla vybrat jeden výrobek od Hippu,(tak to opravdu jde těžko) zvolím Karotku s bramborami a lososem 😉 A proč? Protože je to mňamka, která chutná i mě, což je co říct, protože jsem hodně vybíravá a ryby nejím skoro vůbec...Ale tohle mi opravdu zachutnalo, asi se vrátím do dětských let a taky se nechám takto rozmazlovat 😉

megy
28. dub 2015

No kdyz jedeme na cesty tak beru hlavne bolonske spagety.jsou vynikajici a najim se i ja,neb nas maly kdyz ten kousek spagety v puse zmerci,tak ji celou olizanou od omacky da me 😀 mnamkaa

agy8
28. dub 2015

Našemu prckovi je 5 měsíců a s dobrůtkami ze skleniček teprve začínáme 😉 Zatím jsme vyzkoušeli jen zeleninku a z té má nejradši První mrkvičku. Sotva co uvidí, že se mu nese ta známá oranžová sklenička, tk se jeho pusenka změní v jedno velké Déčko 😀 Ale stejně ho podezřívám z toho, že ji má nejradši kvůli tomu, že je všechno krásně barevné když z pusy dělá oranžovou fontánku 😅

veri0007
28. dub 2015

Tak u nás nejvíce frčí maso. Ať je to jakékoli, tak jej máme rádi. Naše holčička by nejraději jedla jen maso a co je jako třešnička na dortu - maso s dýni. To je ,,žrádlo,,😀 To ani nepotřebujeme brindák 😎

gabriiela
28. dub 2015

Tak naše malá nejvíce miluje špenát, po tom by se utloukla a na druhém místě asi králík se zeleninou 🙂

atylda
28. dub 2015

Naší berušce nejvíce chutná Rajčatová polévka s kuřecím masem... nemá ráda příkrmy s kousky, jí nejraději hladké pyré... ale rajčatovou polévku od Hipp zblajzne i s těstovinkovýma kytičkama a ani nemrkne! :D Je to mrška... :D

petit_grisu
28. dub 2015

Lukášek jí teda taky všechno. Zeleninu, maso, ovoce, těstoviny, prostě vše... 🙂 Úplně nejraději má ale brambory se špenátem a nebo obědy s dýní. To pokaždé nestíhám nabírat. 😀

mkrelo
28. dub 2015

Když Matěj jí na polední příkrm skleničku, ta od Hippu je jeho nejoblíbenější. 🙂 Nejvíce mu chutná zelenina, maso i ovoce, ale jeho "chuťově" nejoblíbenější je s bramborem, králičím masem a fenyklem. Možná proto, že mu fenykl pomáhá na "prdíky".

batata
28. dub 2015

Ja jsem moc ráda, že našemu Vašíkovi chutnají příkrmy od Hipp s mořskou rybou. Jsem ráda, že mu můžu dát ryby, které potřebuje a hlavně v bezpečné formě. Z ryb, které jsou kontrolované. Malému moc chutnají, dávám mu je pravidelně : o ).

marssyy
28. dub 2015

Laurince chutnají všechny HIPP příkrmy, ale nejraději má HIPP jemné těstoviny s mořskou rybou a rajčaty, odmalinka miluje těstoviny a ryby také 🙂

lenculina
28. dub 2015

Můj jedlíček má rád všechny Vaše příkrmy. Není vybíravý jako maminka 😀 Nebudete od hippu vařit i pro dospělé ? 😀

bizonka1
28. dub 2015

Adélka má nejradši Těstoviny s mořskou rybou a rajčetem, máme vyzkoušeno, že od Hippu jsou příkrmy s rybou nejlepší a malá si pochutná🙂

mac9
28. dub 2015

Naše holčička příkrmy od Hipp zbožňuje všechny, nejvíce však boloňské špagety 🙂

prdecek
28. dub 2015

náš malej má nejraději červenou řepu s králičím masíčkem a rýží, nevím tedy zda to máte v nabídce, ale miluje to. Proč nevím protože nemluví, ale to jak otvírá pusinku, to mluví za vše 🙂

mipahoji
28. dub 2015

Je to stále stejná písnička a člověk vypadá jako patolízal, ale příkrmy od HIPPu jsou prostě mňamka a jak krásně voní. U nás frčí všechny mase-zeleninové (nejvíc snad těstoviny s rajčaty a mozzarelou) i ovocné (ty snad radši ani vypisovat nebudu 😀 ale taková ovocná kapsička s kiwi... 😉 ) i keksíky a suchárky, no prostě... 😵

apacheee
AMBASADORKA
28. dub 2015

Eliasek je maly gurman,coz se ukazalo hned pri zavadeni prvnich prikrmu.Na prvni opravdicke jidlo jsem po peclive uvaze vybrala vasi Prvni dyni😄Dostal par lzicek a dozadoval se dalsi.Jelikoz do te doby bastil jen moje mlicko,tak jsem se bala dat mu vice.No,rval jak tur,ze uz nedostane.Dalsi den to same a jelikoz se zadne problemy neobjevily,treti den uz s velkou chuti zbastil celou sklenicku.Neda se rict,ze by nejake prikrmy preferoval,ale zda se mi,ze ma opravdu rad cokoliv,kde je dyne a maso.Sklenicky od Hippu kupujeme asi nejvice,lubi se mi designove,jsou kvalitni a malemu chutnaji😄

zazana81
28. dub 2015

Mojí dceři je nyní už pět let, ale zavádění příkrmů byl horor. Nechtěla zkrátka nic. Jednou jsme zkusili Hipp polévku z krupicí a po té se naopak zaprášilo, nestíhala jsem plnit lžičku a nevycházela z údivu. Moje radost byla nekonečná. Konečně jsem přišla na něco, co té malé uličnici opravdu chutná. Nyní čekám druhé dítě a doufám, že bude lepší jedlík, než to první 🙂

vcermakova
28. dub 2015

Když jsme měli začít s příkrmy, tak jsem si řákala, že je zbytečné kupovat skleničky, navíc jsem doma, a tak vždycky zvládnu něco připravit. Normálně umím vařit celkem dobře, ale ty domácí příkrmy malýmu prostě nějak nejely :/ Už jsem z toho začínala být nervózní, a tak jsem zkusila v obchodě koupit skleničky HIPP - mrkvička, dýně, patiňák a nestačila jsem nabírat. Kuba měl pořád pusu dokořán :D Teď u nás nejvíc frčí HIPP BIO Bramborové pyré s kukuřicí a krůtím masem nebo HIPP mrkev s kukuřicí a telecím masem. Když mu náhodou zase někdy zkusím podstrčit domácí, tak to prská všude kolem :D

dandiela
28. dub 2015

Můj syn měl vždy nejraději boloňské špagety v srdíčkovém balení 🙂 sice byly zásadně všude po bytě,ale co by člověk pro ty děti neudělal ,když jim tam chutná 😀

hohe
28. dub 2015

Anička má dva roky a má docela často období, kdy mi nechce papat obědy - to období trvá tak týden a jedinné, co do ni dostanu jsou srdíčka HIPP pro děti 1-3 let... Nejraději má Boloňské špagety - miluje totiž rajčata... a pak těstoviny se zeleninou - tam se ji zase líbí, že nudličky jsou ve tvaru hvězdiček. Jak špatně jí, tak tohle zblajzne pokaždé celé... takže u nás máme ve špajzu, alespoň 3-4 srdíčky do foroty, kdyby zase nechtěla papat...

A na svačinku ji jedou ovocné kapsičky, kromě toho, že jsou chutné ji to strašně baví vycucávat, i když naučit ji, aby to nemačkala a nebyla od toho od hlavy až k patě chvilku trvalo a občas jí to ještě ujede 🙂

janula49
28. dub 2015

Moje dětí jí krásně. Většinou vařím domácí, ale teď jsme všichni nemocní a tak se skleničky hodí. Syn miloval "srdíčkové" těstoviny - lasagne, špagety, hvězdičkové i jiné. Snědl by i 2 porce. Teď už je na to velký. Dcerce bude za chvíli rok, a tak se těšíme, že taky vyzkouší. Jsme aktivní rodinka, tak se nám to hodí ;)

zuzanamil
28. dub 2015

Andrejka má nejraději mrkev, nebo mrkev a brambor. Asi proto,že já piju hodně džusu z mrkvy, takže je na to zvyklá z mateřského mléka.

bimmka
28. dub 2015

Náš malý měl nejraději špenát s bramborem a smetanou. A nejvíc ho bavilo mít od toho celý obličej i s trikem, ale slupl klidně dvě skleničky.

lenjii
28. dub 2015

Miluje těstoviny a maso, takže nejčastější a nej jsou těstoviny se šunkou 🙂

twoangels
28. dub 2015

Náš malý miluje Boloňské špagety a lasagne a mlíčko (klidně 3x za den 330ml) takže spotřeba obrovská 🙂

raduska21
28. dub 2015

Naše malá má nejraději lososa, vlasně všechny ryby přímo muluje, láduje je do sebe jako blázen, myslím, že je to tím, že jsem jako těhotná byka u moře a tam jedla ryby každý den.... 😀

mishule12
28. dub 2015

S jídlem teprve začínáme mít úspěch. Zatím jsou to skleničky 4+ (ač je Anežce 10měsíců 😀) úspěch má špenát s bramborem, králík se zeleninou. Ovoce je lepší, to už zvládne i 6+ 😎 Ráda bych i nějaké domácí příkrmy, ale na ně se šklebí 🙂