Dny s HiPP končí. Kde se opět potkáme?

lidka_hipp
17. říj 2015

Jsem moc ráda, že jsem s vámi mohla strávit příjemný čas a opět se s vámi setkat. Naše Dny s HiPP bohužel zítra končí, což ale znamená, že se dozvíte jména šťastných výherců 🙂 Mile mě překvapilo, jak velký zájem máte o HiPP mléka, příkrmy i kosmetiku. Stejně tak mě moc potěšily vaše dobré zkušenosti s HiPP výrobky a to, že neváháte se o ně podělit s ostatními maminkami. Doufám, že jsem vám pomohla odpovědět na vaše otázky a bude pro vás snazší rozhodovat se při nákupech.

U nás v HiPP s maminkami komunikujeme celý rok, a tak budeme moc rádi, když se opět uvidíme. Máme pro vás dvě možnosti, kde se s námi můžete setkat a dozvědět se o všech našich novinkách a akcích, ale také s námi soutěžit o krásné dárky. Jsme s vámi na facebooku, kde vám neustále přinášíme novém informace o tom, co se u nás děje, i kde můžete naše výrobky nakoupit za zvýhodněné ceny. Také na našem fb pravidelně soutěžíme o krásné ceny. Rádi vám tu také odpovíme na všechny vaše otázky. http://www.facebook.com/hipp.cz.sk

Pro všechny naše maminky funguje Baby Club, kde máme i moc užitečnou aplikaci s Mámou na cestách, která vám pomůže najít místa přátelská k dětem i upozorní na ty, kterým je lepší se vyhnout. Nezapomenutelné zážitky s vaším miminkem si pak může zaznamenat v naší fotoknize HiPP. Své fotografie, videa a vzpomínky můžete navíc sdílet se svými přáteli. Přihlásit se můžete tady: http://babyclub.hipp.cz/registrace

lidka_hipp
autor
17. říj 2015
minonnka
17. říj 2015

Dny s HiPP jsou velmi oblibene 🙂 Jsem rada za odkazy, netusila jsem, ze ma HiPP Baby Club, jen co deti dovoli, mrknu tam 🙂
Diky za Vas cas a preji pohodove rozhodovani o vitezich, mate vsichni v tymu co delat, pac co jsem sledovala, tak je hooodne dobrych prispevku, fotek a pribehu 😀
Mejte se krasne! 🙂

tajemna30
17. říj 2015

Dobrý den Lidko, moc děkuji za dny s Hipp, které díky Vám byly moc příjemné, a také děkuji za zodpovězení dotazů. Mějte se krásně 🙂

kacinda
17. říj 2015

Musim rict, ze v hipp baby club se mi libi aplikace pro tehotne maminky. Vzdy kdyz si myslim, ze hodne pribiram tak tam kouknu na aplikaci s indikatorem prirustku vahy a jsem hned klidnejsi ;-D

ninusch
17. říj 2015

Díky za krásné dny, já osobně jsem se dozvěděla spoustu nového a hlavně moc děkuji za informace, které jste mi dokázala zjistit, aniž by se třeba přímo vztahovaly k Vašim výrobkům. Přeji krásný zbytek roku a těším se na další setkání na koníkovi 🙂

krikul
17. říj 2015

Dobrý den, děkujeme za spoustu nových informací a za příjemné soutěže. Mějte se krásně 🙂

bbrittany
17. říj 2015

Rovněž děkuji za informace a odpověď na dotaz. Aplikace Máma na cestách se mi zdá obzvlášť užitečná, jelikož jak jsem zjistila, stále máme oproti Německu či Británii co dohánět. Já mohu zatím srovnávat pouze s těmito dvěma zeměmi a skutečně je stále co zlepšovat. 🙂

lidka_hipp
autor
17. říj 2015

@minonnka Děkuji. Rozhodně se během Dnů s HiPP nenudíme 😀

@tajemna30 Rádo se stalo 🙂

@kacinda Jsem ráda, že vám aplikace vyhovuje 🙂

@ninusch Děkuji za pochvalu. Jsem ráda, že jsem vám pomohla 🙂

@krikul Také děkuji 🙂

@bbrittany Snažíme se myslet na maminky v mnoha různých situacích. Aplikace S mámou na cestách je určitě moc užitečná, když chcete cestovat s dětmi. Pro ostatní, tady najdete tuto aplikaci: http://babyclub.hipp.cz/s-mamou-na-cestach

kubicek11
17. říj 2015

I já se přidávám s poděkování, dny s HIPP se nám moc líbili. Jsme rádi, že jste i na facebooku a do babyclubu se taky rádi mrkneme 😀

monunkaaa
17. říj 2015

Dekujeme za krasne dny s Hipp a novinky 🙂

billi
17. říj 2015

Také děkujeme za krásné dny s Hipp, za odpovědi na otázky a spoustu zajímavých diskuzí.

verkaunka
17. říj 2015

Také děkujeme, bavilo nás to, jsme zase o něco moudřejší, a díky těmto dnům máme značku HiPP ještě více rádi...

lucianapolis
17. říj 2015

Děkujeme za milou společnost, hipp hipp huráá a mějte se krásně 😉

pavlinna28
17. říj 2015

Každý večer,když malinký usnul,jsem se těšila,až otevřu stránky na internetu a pokochám se novinkami,fotečkami v týdnu s Hipp. Díkyyyy! 🙂

bizonka1
17. říj 2015

Dny s Hipp a hned bylo líp🙂 díky R.

lidka_hipp
autor
17. říj 2015

@kubicek11 Snažíme se být všude, kde jsou maminky 🙂

@monunkaaa Děkuji 🙂

@billi Díky. Snažila jsem se 🙂

@verkaunka My jsme rádi, že nás máte ráda 🙂

@lucianapolis Taky mi s vámi bylo dobře 🙂

@pavlinna28 Pozdravujte malého 🙂

yvonneullmann
17. říj 2015

Dekujeme Lidko ze jste tu byla opet krasnych 14dni z námi a dala jste nam vsem moznost opet si zasoutezit o spoustu věcí....Vase značka a dny s ní jsou pro nás vždy radostne...Dekujeme a tesime se na vas zase příště.

ppepik
17. říj 2015

moc děkujeme za dny s Hippem =)

marssyy
17. říj 2015

Děkuji za HIPP dny, mám je moc ráda tak zase někdy příště 😉

ludul
17. říj 2015

Lidko, moc děkujeme za krásný 14 dnů tady a přejeme ať se daří a těšíme se brzo na viděnou 🙂
PS dnes jsme dali první příkrm ... moc chutnal 🙂

apacheee
AMBASADORKA
17. říj 2015

Děkuju za dny Hipp, mám je moc ráda. Je super, že vždycky přinášíte tolik soutěží a informujete o novinkách, atd. Značka Hipp je jedna z mála, které opravdu v péči o našeho synka používáme, takže budu doufat, že se třeba poštěstí a něco pěkného vyhrajeme. No a když ne, tak si to zase koupíme🙂

ewulka88
17. říj 2015

Děkujeme za dny Hipp, jsme rádi, že jste tu s námi byla 🙂

ellektron
17. říj 2015

Moc díky za Hipp dny 🙂

hohe
18. říj 2015

Díky za dny HIPP a plno soutěží 🙂

sedmiteckas
18. říj 2015

Děkujeme za dny s Hipp, spoustu soutěží a informací 🙂

mina_
18. říj 2015

Děkujeme za dny s Hipp, nám se to akorát hodí do krámu 🙂 Na začátku prosince nás bude o jednoho víc, takže teď mám alespoň přehled o novinách a vychytávkách (lachtan do vody vede) 🙂

Přejeme vám pohodu a pevné nervy do nadcházejícího vánočního chaosu 😎

megy
18. říj 2015

Děkuji také za krásné dny s hipp a hlavně za cenné informace 😉 přeji Vám spoustu dalších nových spokojených klientů

lidka_hipp
autor
18. říj 2015

@apacheee
@ewulka88
@ellektron
@hohe
@sedmiteckas
@mina_
@megy

Milé maminky, jsem opravdu ráda, že jsem tu s vámi mohla být 🙂 Dny HiPP jsou pro mě sice náročné, protože musím být stále ve střehu a hledat odpovědi na nejrůznější vaše otázky, ale zároveň je pro mě moc příjemné se s vámi setkat 🙂

prada11
18. říj 2015

@lidka_hipp Moc mně potěšili Dny z Hipp. Super akce. Jen mi je líto, že mi utekla jedna soutěž a to o čaj pro kojící maminky. Moc ho chci zkusit, protože jsem na něj slyšela jen samou chválu. Tak hold příště. Mějte se krásně a těším se na další super soutěže z Hipp.