SOUTĚŽ: příkrmy HiPP

lidka_hipp
4. únor 2016

Příkrmy HiPP to je záruka kvality a rozmanitosti chutí 🙂 Jsme moc rádi, že vaši dětem naše příkrmy chutnají, a proto tu mám soutěž o pět balíčků, které budou obsahovat váš neoblíbenější příkrm HiPP. Kdybyste náhodou nevěděly, jaký si vybrat, nápovědu najdete na našem webu: http://www.hipp.cz/prikrmy/produkty/

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou vyráběny z kvalitních surovin pocházejících z ekologického zemědělství. Aby mohly získat naši vlastní HiPP BIO pečeť kvality, za kterou ručí rodina Hipp svým jménem, musí být vyrobeny podle ještě přísnějších pravidel, než jaké nám ukládá česká a národní legislativy pro biopotraviny.

Soutěžní otázka je jednoduchá, napište mi, jaký je váš nejoblíbenější příkrm HiPP nebo jaký byste rádi vyzkoušeli. Pět vybraných odpovědí pak odměníme chutným balíčkem 🙂

superterik
7. únor 2016

Syn miluje jídlo, takže nepohrdne žádným jídlem, které mu dám. Nejvíce miluje rybu, špenát, jakékoliv těstoviny a z ovoce banán 🙂.

lajuska21
7. únor 2016

Dobrý den, určitě bych rádá vyzkoušela HiPP Baby Fenyklový čaj 🙂 . Slyším na něj jen dobré ohlasy a když mi ho kamarádka udělala chutnal i mě 😀 děkuji.

hohe
7. únor 2016

U nás vede cokoliv s rajčaty 🙂

silvie206
7. únor 2016

Dcera má 16 měsíců a od zavedení příkrmů- 4 měsíce, se značka Hipp u nás skladuje v krabicích nikoliv po kusech(masozeleninové i sladké). Od jejich 5 měsíců jsem pracující a příkrmy jsou moje záchrana! Není tolik času vařit a ani shánět kvalitní ingredience. Nejvíc nám vyhovuje tato značka, nechávám si z německa dovážet i ty co u nás bohužel nejsou. Mě vyhovuje kvalitou, nemám špatné svědomí, že ji nějak šidím nebo škodím. Jí moc chutná oproti jiným značkám. Doslova ujíždí na rybách - se smetanou i rajčaty a na těstovinách 😀