Dny s HiPP začínají! Co vás čeká?

lidka_hipp
5. říj 2015

Milé maminky, mám moc velkou radost, že se spolu opět potkáváme 🙂 Právě začínají naše další Dny s HiPP, kterými vás budu provázet. Jsem tu od toho, abych odpovídala na vaše otázky, reagovala na vaše připomínky a vy jste se mohly dozvědět všechno, co potřebujete vědět o dětské výživě a péči o vaše miláčky 🙂 HiPP to jsou nejen kvalitní a chutné příkrmy v BIO, ale také mléka s obsahem probiotik a praebiotik, šetrná kosmetika s BIO mandlovým olejem a výrobky pro těhulky. Všechno, co vyrábíme, prochází velmi přísnými kontrolami, a tak vám můžu zaručit, že se k vám dostane jen to nejlepší. Samozřejmě si s vámi budu moc ráda povídat o všem, co vás zajímá 🙂

Samozřejmě pro vás mám připraveno spoustu soutěží o krásné dárky HiPP 🙂 Taky se těšíte, až si spolu zasoutěžíme?

kalkulantka
5. říj 2015

Já se těším, dny s HIPP mám moc ráda 🙂

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@kalkulantka To mám radost 🙂 Jsem ráda, že se opět "vidíme" 🙂

a_nnysek
5. říj 2015

My se také moc těšíme 🙂 Třeba se nám tentokrát i poštěstí a něco vyhrajeme 😉

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@a_nnysek Dárků máme připravených hodně 🙂

tajemna30
5. říj 2015

@lidka_hipp krásný den Lidko, hipp máme jako rodina moc rádi, tak se těšíme na týden s Vámi, a sobecky doufám že i něco vyhrajeme 😀 příjemný týden na koníkovi

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@tajemna30 Také přeji krásný den 🙂 Být trošku sobecký určitě není nic špatného 😀

ewulka88
5. říj 2015

Krásný den, jsme rádi, že jste opět tady..taky Hipp milujeme a moc se těšíme na diskuze i soutěže 🙂

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@ewulka88 Díky za přivítání 🙂 Jak se daří vašim dvojčátkům? 🙂

ewulka88
5. říj 2015

@lidka_hipp rostou jako z vody a stávají se z nich malý neposední ďáblící 🙂) ale užíváme si to 🙂 děkuji za zeptání 🙂

zimkova
5. říj 2015

Dobrý den, jsme také rádi, že se opět setkáváme. Maminka si ráda přečte co je nového a děti se určitě rádi zapojí do soutěží. Hezké dny 🙂

ludul
5. říj 2015

Dobrý den Lidko🙂 velice Vás s Eliáškem zdravíme 🙂 Minule, když jsme s Vámi soutěžili, byl Eliášek ještě v pupíku, dnes je tu s námi a za pár dní bude mít tři měsíce a už teď se těšíme, až bude mít 4 měsíce a zkusíme první zeleninové a ovocné příkrmy 🙂 Jeho dosavadní stravou je Vae UM BIO Combiotik 1 a moc mu chutná ... a že jich už několik vyzkoušel - najít vhodné UM nebylo jednoduché, ale podařilo se, moc za něj děkujem 🙂 Lucka a Eliáš

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@ewulka88 Pozdravujte svoje ďáblíky 😉

@zimkova A co by vás nejvíc zajímalo? 🙂

@ludul Koukám, že ten čas opravdu letí 🙂 Eliášek je kouzelné miminko 🙂 Moc nás těší, že mu vyhovuje mlíčko HiPP Combiotik. Určitě mu budou chutnat i naše příkrmy. O všechno si budete moci zasoutěžit 🙂

zimkova
5. říj 2015

Ovocné tyčinky Hipp. V jakých jsou příchutích a zda obsahují cukr 🙂

tsasenka
5. říj 2015

Kosmetiku Hipp jsem měla pro první dítko, a protože je druhé na cestě, je jen otázka času, kdy začnu s jejím nákupem. Pro mě nejlepší kosmetika 😉

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@zimkova Mám pro vás dobré zprávy 🙂 Všechny naše ovocné a müsli tyčinky jsou bez přidaného cukru a obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukry. Na výběr máme z těchto müsli tyčinek: BIO Broskvovo-jablečná müsli tyčinka a BIO Jablečno-hroznová müsli tyčinka. (Více o nich: http://goo.gl/aOHJHS )Ovocné tyčinky pak nabízíme tyto: BIO Oplatky Banán - Jablko, BIO Oplatky Banán - Jablko - Maliny a BIO Oplatky Jablko - Hruška - Banán. (Více o nich: http://goo.gl/5x9IyM)

@tsasenka Gratuluju k dalšímu malému pokladu 🙂 Na kosmetiku HiPP sama nedám dopustit, používala jsem jí na malou a nakonec ji ráda používám sama 🙂

tria002
5. říj 2015

Jsem rada. Kdyz minule probihaly dny s Hipp, vyhrala jsem kojici caje a clony do auta. Poprve v zivote vyhra.
A malymu Hipp chutna. Je to teda jedlik vseho, ale prikrm s rybou, nebo spagety.. To jede..

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@tria002 Jsem ráda, že malému chutná 🙂 Pozdravujte ho 🙂

minonnka
5. říj 2015

Dobry den, super, to se tesim moc, tuto znacku mame doma radi. At uz v brisku nebo na tele 😀
Syn rad mlsa ovocne tycinky, super vec, mam porad nejakou v kabelce, uz me mockrat zachranila 😅 Dcerka zatim zkousi nove prichute masozeleninovych prikrmu, kasicku teprve zkusime, ale verim, ze si pochutna i na ni 🙂

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@minonnka Děkuji za milá slova 🙂 Ovocné tyčinky HiPP jsou skvělá svačinka na cesty, ať už se chystáte kamkoliv. S námi cestovaly i na dovolenou 🙂 Tady najdete informace k našim HiPP kaším všeho druhu: http://www.hipp.cz/prikrmy/produkty/mlecne-a-ob... Doufám, že si vyberete 🙂

yvonneullmann
5. říj 2015

Zdravime s Lukyskem a vitame vás opět zde mezi nama...moc moc se tesime ze treba neco vyhrajeme...

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@yvonneullmann Taky zdravím a děkuji za milé přivítání 🙂 Dnes jsme teprve začali, ale soutěží budeme mít hodně 🙂

minonnka
5. říj 2015

@lidka_hipp Moc dekuji, urcite vybereme, mam v planu postupne stridat prichute 🙂 Na dovolene jsme u syna hodne pouzivali obedy v miskach, lehke, nerozbiji se a hlavne chutne 🙂

zuzaaanka
5. říj 2015

Jee, super, zacinam Honzikovi davat kasicky a ty od Hippu ma mimoradne rad, je to zroutik, jine mu nejedou tak jako Hipp 🙂 tak se tesime na novinky, uz mame doma i masozeleninove prikrmy, tak jsem zvedava, co na ne bude rikat 🙂

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@minonnka Rádo se stalo. Jsem tu od toho, abych vám pomohla s čímkoliv, co se týká výrobků HiPP 🙂

@zuzaaanka Pozdravujte svého malého žroutíka 🙂 Ráda vám pomůžu s výběrem 🙂 Ze své vlastní zkušenosti doporučuji hodně trpělivost, protože hodně miminek je nedůvěřivých vůči novým chutím, a tak musíte nové potraviny trpělivě nabízet hned několikrát, než je nakonec přijmou 🙂

1denca
5. říj 2015

@lidka_hipp Dobrý den, moc vás zdravím 🙂 Už se těšíme na soutěže 🙂 Už můžu soutěžit pro dva, jednoho našeho 15 měsíčního a jedno mimi v bříšku 🙂

svatbataz
5. říj 2015

Jé, taky se těšíme na soutěže, konečně budu soutěžit né 2v1, ale 1+1 🙂 (a děkuji Vám, za minulou výhru oleje proti striím - žádné nejsou, pupík je stejný, jako před těhu) 🙂

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@1denca Také vás zdravím a přeju hodně zdraví vám všem 🙂

@svatbataz Gratuluju k miminku! Jsem ráda, že HiPP Masážní olej na strie zabral a máte krásné bříško 🙂

marssyy
5. říj 2015

super dny HIPP mám moc ráda

lidka_hipp
autor
5. říj 2015

@marssyy To já taky 🙂

ladyhacek
5. říj 2015

Dobrý večer, kosmetiku Hipp přímo zbožňuji, malý má hebkou voňavou pokožku. ubrousky nám také vyhovují a fenyklový čaj mi za den vypije 200ml 🙂 . a to dokence jednou vůbec nechtěl jíst a sněld jen kousíček banánu a vypil půlku flašky.
Těšila jsme se i na příkrmy (i když si vařím doma tak občas když jsme na cestách chci mít kam šáhnout 🙂) Ale přiznávám, že mě zarazila sůl. Měla jsem za to, že do roka se nesmí dávat (kvůli ledvinám), ale pak jsem si přečetla obsažené potraviny (nejen u vaší značky) a je tam přirozeně vyskytující se sůl???Co to je? Proč to tam je?
Já třeba našla sůl i v banánové přesnídávce - což mě skutečně zarazilo.

Mnohokrát děkuji