Kdo věděl o miminku jako první?

lidka_hipp
14. říj 2015

Asi to bude znít hloupě, ale já vůbec nepoznala, že jsem těhotná 😉 Měla jsem za sebou náročnou léčbu, byla krátce po operaci a ještě brala další léky. Těhotenství bylo podle lékařů velmi nepravděpodobné, a tak jsem si vůbec nepřipouštěla, že bych mohla tak rychle otěhotnět. O těhotenství dozvěděla v nemocnici, kde náhodou ordinovala moje kamarádka. Oznámila mi, že jsem těhotná a já byla v šoku 😀 Právě ona byla první, kdo o mém těhotenství věděl.

Jak to bylo u vás? Kdo se první dozvěděl, že čekáte miminko? Nebo to snad někdo poznal sám? 🙂

monunkaaa
14. říj 2015

Krasne rano,ja jsem to tak nejak tusila.. resili jsme veci kolem baracku,bylo tam dost rozcilovani. A ja se najednou pristihla,jak si hladim brisko a rikam "dneska to bude hodne narocny a ostry,tak pokud tam jsi,tak abys vedelo,ze se bude maminka vztekat,ale urcite ne na tebe'. Resili jsme vypoved firme,ktera delala jednu chybu za druhou..
No,a byla tam 🙂 .. pak jsem si udelala test a dve krasny carky. Dalsi den jdem koupila digi test,abych nesla predcasne k panu doktorovi,protoze domu jsem chtela jit uz s obrazkem. A tyden jsem tezce drzela tajemstvi,abych to tatinkovi oznamila jako skutecnou zpravicku potvrzenou panem doktorem.
O tyden pozdeji jsem hrde odchazela z ordinace s tou nejkrasnejsi fotkou. Vecer,kdyz se manzel vratil,tak dostal zabaleny ramecek. A byl ten nejstastnejsi chlap pod sluncem 🙂
A pak uz to jelo jak lavina.. rodice,zbytek rodiny,kamaradi..

kacinda
14. říj 2015

Ja otehotnela taky neplanovane, doktor mi predepsal antikoncepci na upravu cyklu. Zrovna jsme se stehovali do noveho bytu, spali jsme v nem prvni noc a ja jsem mela nutkani udelat si tehotensky test. Vedela jsem, ze je neco jinak. Test byl samozrejme pozitivni. Kdyz jsem to rekla manzelovi, zavrel se do koupelny asi na pul hodiny, kde se oplachoval studenou vodou a asi to potreboval stravit. Mame jeste syna 1.5 roku a ja mela zajistene jesle s tim, ze se vratim do prace a najednou bylo vse jinak. Mamzel to oak sel zapit s nejlepsim kamaradem a mym tatkou a nakonec jsme radi, ze miminko cekame a tesime se na nej, i kdyz vime, ze to bude narocne.

reinne
14. říj 2015

Ve chvíli, kdy se mi udělalo špatně při snídani nad miskou ovoce jsem věděla, že je něco jinak. Večer jsem jen manželovi odpověděla, že si tu láhev vína bude muset asi vypít sám. Koukal na mě dost překvapeně, než mu to došlo🙂

lucianapolis
14. říj 2015

Zvláštní pocit, vnitřní neklid, tušení, možnost být těhotná...test a bylo 🙂

verkaunka
14. říj 2015

já tušila týden předem... když jsem dělala test, tak se to dozvěděl i manžel... ale ani to mé tušení jsem mu neříkala, hrozně se těšil, ale já jsem se bála, aby to opravdu vyšlo... a když bylo po testu, dal si panáka 😀... následovaly hlavně naše rodiče, a dvě mé velice dobré kamarádky.... no a potom to letělo k dalším kamarádům...

comadreja
14. říj 2015

Moje 13ti letá dcera 🙂 Byli jsme zrovna v létě na dovolené, udělala jsem si test jen tak pro jistotu, abych se ujistila, že "nejsem" a že měsíčky se zpozdily z jiného důvodu. Byla jsem zmatená a ona mi řekla: Neboj mami, to zvládnem, já ti pomůžu a v pokojíčku mám místa dost 🙂 No že je zlatá? Pak už jsem to řekla muži a ten, ač další nechtěl, měl úplně super náladu. No uměj si to ti mimináčci zařídit s námi 🙂

apacheee
AMBASADORKA
14. říj 2015

Poznala jsem to na sobě,pořád jsem měla takové schizofreni pocity,jako že nejsem sama,když jsem byla sama😄😄😄

pisisvori
14. říj 2015

O prvních // věděla první moje sestra dvojče. Druhé těhu bylo zcela neplánované z jednoho usmiřovacího sexu, když první dceři bylo 16m...to jsem poslala manželovi fotku testu z komentářem, jestli ví co to je? takže tam věděl první manžel (potrat 10tt). Další (potrat 6tt)bylo zase plánované a to věděla první dcera , stejně jako to poslední, z kterého je druhá dcera🙂 věděla první starší dcera🙂.

ladyhacek
14. říj 2015

🙂 tak poznala jsem to já. Miminko jsme plánovali a i když jsme věděli, že se nemusí povést hned - člověk stejně doufá. Když jsem vysadila prášky a hned další měsíc jsem to nedostala nedočkavě jsem si udělala test > byl negativní a další den také a pak jsem to již dostala. Další měsíc v den očekávané menstruace jsem měla odpolední a říkala jsem si, že když to celý den nedostanu budu akorát přemýšlet co a jestli.Tak jsem si ráno udělala test - byli tam // druhá byla slabší, ale byla vidět 🙂.Pověděla jsem manželovi a shodli jsme se, že to nikomu zatím nepovíme. Další týden jsem jela k mamince a samozřejmě jí ještě nic neřekla, ale pořád se na mě tak nějak divně koukala, že by to už bylo znát???

kubicek11
14. říj 2015

Poznala jsem to já :D, bylo to to nejkrásnější překvapení, protože nám řekli, že nám to stejně nepůjde. Takovou radost jsem nikdy předtím neměla. 🙂

tulikiss
14. říj 2015

no tak prvni dite mam z IVF, takze tam to bylo jednoduchy i kdyz jsem par dni krvacela tak jsem spis cekala spatny vysledek. No a u druheho to byla sranda, rozhozeny cyklus, kecy doktoru ze prirozene nemuzu otehotnet. Ten mesic byl starsi tydne v nemocnici na infekcnim, me tam nechtely nechat ze maji plno(nakonec je to dobre ze sem nebyla na infekcnim), navic kvuli chripce zakaz navstev. Byly to sileny nervy a ja do toho dostala chripku a bylo mi silene spatne, myslela sem ze z nervu, ale nez jsem si vzala prasek na teplotu jenom pro jistou jsem si udelala test. V soku vysla z koupelny, manzel jenom na me koukl a hned mu bylo jasny.
Pak jsme to postupne rekly rodicum, rekly jsme ze z Jiricka bude velky bracha. Bylo fajn pozorovat jak to tem lidem postupne dochazi co ze jsme to vlastne rekly. 😀 😀 a musim rict ze nekterym clenum rodiny to trvalo i par minut 😀 😀 😀

zuzajda20
14. říj 2015

U prvního to věděla jako první mamka, manžel byl zrovna pryč a já si dělala test a když jsem se jenom před mamkou zmínila, že bych jí něco řekla, tak na mě hned vybalila, že jsem těhotná a u druhého to věděl první manžel, ale mamka to tušila, tak jsme jí to taky hned řekli.

dankakotrbova
14. říj 2015

Já, chlap a pak zubařka, když mi chtěla dělat rentgen ... 😀

luonnatar
14. říj 2015

úplně nejdřív to věděla moje nej kamarádka, u které jsem si dělala těhu test. Byl to pátek(2.zpoždění) a v sobotu jsme měli jít na oslavu kamarádovo narozenin. Tam jsem pila už jen sklenku bílého a všem jsme s manželem tvrdili, že mám zánět močových cest :o) až když nám o pan doktor potvrdil, tak jsme to prozradili :o)

p_ch
14. říj 2015

u prvního jsme se to dozvěděli tři dny před svatbou. Bohužel jsme to museli hned všem říct aby se mě nesnažil někdo opít :D u druhého to tak nějak vyplynulo na povrch postupně...

ninusch
14. říj 2015

První to věděl manžel, já už to tušila asi týden. Zajela jsem si na gyndu, abych měla jistotu, cestou z práce jsem se stavila v krámě, koupila jsem miminčí ponožtičky, v tabáku doutník, vše si nechala krásně zabalit a hurá domů. Manžel nic netušil, koupili jsme si dobré maso na gril, zeleninu a že si uděláme hezký večer. Položila jsem mu na klín balíček s tím, že mám pro něj dáreček. Vybalil napřed ponožky, nechápavě se na mě podíval, odložil je, vytáhl doutník, zarazil se, zahodil doutník, vytáhl znovu ponožky, rozzářil se jak sluníčko a už to bylo jasné 🙂

kosta24
14. říj 2015

Jako první o miminku veděl tatínek,neb jsem pořád chodila a řikala že mám tvrdé břicho že se nemužu vykakat🙂a muj mi řekl,ty si tě 😀 hotná zlato........a mel pravdu🙂 😎

bodlinka7
14. říj 2015

My jsme po 6 letech snazeni sli na IUI a povedlo se napoprve! Takze prvni to vlastne vedela maminka, ktera me doprovazela, pak jsem hned volala manzelovi, a protoze jsem byla na rizikovem tehotenstvi, tak jsem to musela priznat i v praci. Segra rika, ze to bylo to nejdelsi tehotenstvi, protpze jsme o nem vedeli uuplne od zacatku 🙂

juliemichal
14. říj 2015

u prvního i u druhého to věděla jako první kamarádka,protože to na mě poznala ikdyž jsem si nedělala test 😀 u prvního mi říkala tak,ty jsi těhotná zvětšili se ti prsa a Dáda byl neplánovaný tak jsem tomu nemohla uvěřit,ale udělala jsem si ten den test a ejhle byl tam slabý duch 🙂 viděla ho i maminka tak ta byla jako 3,chlap tomu uvěřil až po 6 dnech co jsem si dělala znova test a byly tam dálnice 😀
u druhého mi kamarádka říkala,že mi porostla zadnice no a já jsem si udělala test a byla jsem v tom 😀
takže vždy jako první kamarádka,potom já a potom má mamka s manželem 😀

tria002
14. říj 2015

Preji dobry den..
Ja to vedela jako prvni. A i,ze to bude kluk. Nevim jak. Proste jsem o tom byla presvedcena.

petit_grisu
14. říj 2015

U nás jsem to také věděla já, díky začínajícím nevolnostem.. 😀 Jako druhý to pochopitelně věděl tatínek. 😵

petrusew
14. říj 2015

První jsem věděla, že jsem těhotná já. I bez testu. U druhého miminka jsem byla přesvědčena, že to bude kluk 🙂 A je to. Potom to věděl manžel a pak to asi došlo všem 😀

alyssa.anna
14. říj 2015

@lidka_hipp Tak u nás to paradoxně věděl první můj manžel 😀 Jen pro ujištění, že to zase nevyšlo a těhu nejsem jsem si dělala test a jelikož špatně vidím, vždy jsem je dávala na překontrolování maželovi, jestli tam náááhodou nebude "duch" kterého já bych neviděla, tak tak automaticky nesu proužek manželovi aby potvrdil že zase nic a on říká "ale tam je slabé 2. čárka", takže mi vlastně tímto oznámil, že jsem těhotná 😀

billi
14. říj 2015

První jsem to věděla já, poprvé, když jsem viděla pozitivní test, tak jsem byla dost v šoku a hned jsem to volala na manžela.
U druhého to jako druhý věděl tchán, který mě vezl do vedlejšího města se starším synem na vyšetření, po cestě jsem několikrát zvracela, tak se na mě jen podíval a zeptal se, jestli nebude znova děda 🙂 A byl skvělý, protože si to nechal pro sebe až do doby, než jsme to chtěli rozhlásit dál.

pavlinka21
14. říj 2015

Já,když jsme uviděla těhotenský test,pak kolegyně co byla se mnou v práci(nevěřila jsem ,že je pozitivní),hned na to manžel,pak má maminka

zuzaaanka
14. říj 2015

Tak ja to vedela a citila uz od uhnizdeni, proste posloucham svoje telo a i jsem hned vedela, ze to bude kluk 🙂 takze jsem pockala par dni, udelala si test, ktery to jen potvrdil, vzala nastavajiciho na Vysehrad a tam se z nej stal jeste stastnejsi clovek na svete nez doposud byl 🙂 pak to vedela moje mamka a pak dalsi clenove rodiny a uz se to vezlo 🙂

vequi
14. říj 2015

Poprvé jsem na to přišla já. Tehdy jsem dělala ještě na brigádě, tahala jsem těžké zboží v obchodě, bylo před Vánoci a já cítila, že se mnou něco je. Bylo to zvláštní. Pokoušeli jsme se o miminko a tak jsem vnitřně i tušila, že by to mohlo být tohle 🙂. Bylo 23.12. a mě to nedalo, tak jsem si koupila těhotenský test a udělala si ho a olala, byly tam dvě silné čárky. Manželovi jsem to oznámila a Štědrý den a byly to pro nás nejkrásnější Vánoce. Ovšem ty nejkrásnější Vánoc byly následující rok, když jsme od stromečkem byli už 3 🙂

ajik123
14. říj 2015

Já jsem otěhotněla neplánovaně. Už asi 2 týdny před očekávanou MS jsem se cítila podrážděná a hrozně mě bolela záda, prsa a to mi ještě těhotenský test vyšel negativní. Protože jsem se pořád cítila "jinak", tak jsem si další test udělala den před MS a už vyšel pozitivní 🙂 . První to věděl manžel a kamarádka.

jitka_cv
14. říj 2015

U mě to věděl první přítel(teď už manžel). Udělala jsem si test, který byl pozitivní.Večer jsem to chtěla říct příteli. On mi hned řekl, že už to tušil, že jsem byla jakoby jiná.Malá byla plánovaná. 😀

rainbow_x
14. říj 2015

samozřejmě, že manžel.